A je tu konec předposlední editace v letošním roce. Vánoce jsou za dveřmi, a tak dnes zcela výjimečně uděláme radost muži.

To to letí, co? Není to tak dávno, co jsme se koupali v rybníkách a na koupališti, a jsou tady Vánoce. I na mne již dolehla mírná nervozita a neudržel jsem nervy ,na uzdě a naší redaktorce Saše Stuškové, která chtěla založit soutěž s více otázkami, jsem podrážděně četl menu: externí, s jednou otázkou, s více otázkami, bodovací. A když ani na popáté si nebyla schopna vybrat, zvýšil jsem hlas.

Normálně to nedělám, a tak za to jistě může tohle období!

Proto, Sašo, promiň. Když chceš založit soutěž s více otázkami, samozřejmě z výše vyjmenované nabídky vyber bodovací! To je přeci logické... UÁÁÁÁÁ!

A nyní k vyhlášení. Dnes jsem se opravdu pobavil nad příspěvkem: Smáža byl exot již od pohledu čtenáře fulfyho. A tak dnešní odměna putuje za ním. Má u nás lahev sektu Bohemia. Gratuluji!

Jen se bojíme to poslat poštou, neb Česká pošta je schopna rozbít i nerozbitné hrnečky z NDR. Domluvíme se po e-mailu!

A já se s vámi všemi loučím. Přeji opravdu krásné, klidné a mírumilovné Vánoce vám všem. Zahoďte za hlavu všechny starosti a buďte se svými blízkými a mějte se rádi!

Reklama