Jak je těžké někoho najít? Budu ještě někdy zamilovaná? Existuje vůbec on – ten pravý? Přesně tyto otázky se honí hlavou všem svobodným, bez ohledu na věk. Příběh Zdeňky dodá naději všem single, jelikož ta našla tu opravdovou lásku až, jak sama říká, na prahu padesátky.

fiffty

Zdeňka má sice již dospělou dceru, ale podle jejich slov, ač to nerada říká, to byl spíše omyl, takové to letní vzplanutí. Nicméně, toho pomyslného prince na bílém koni potkala až na prahu padesátky. „Nikdy jsem si nemohla stěžovat na nepřízeň mužů, naopak. Byla jsem atraktivní a myslím, že stále jsem, ale pořád jsem nemohla natrefit na pořádného chlapa. Toho skvělého parťáka, kterého bych milovala a on mě i s mou dcerou, samozřejmě.“ Zdeňka vyzkoušela několik internetových seznamek, rande naslepo i návraty ke svým ex, jak byla zoufalá, ale nikdy to nebylo ono.

Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětováná...
William Shakespeare

„Vzdala jsem to už mnohokrát, hrála jsem si na hrozně statečnou, jako každá ženská bez chlapa. Neustále jsem se utěšovala, že přeci já chlapa nepotřebuji, ale byla to obyčejná výmluva a útěcha.“ A jak se říká, když to nejméně čeká, přijde to, což zjistila i Zdeňka. „Kdo by čekal, že osudovou lásku potkám na benzince, v půl druhé ráno a ještě na ni vyleju kafe… Ano, takto jsem se já seznámila s mým přítelem. Už přes rok tvoříme pár a já můžu říct, že jsem ta nejšťastnější ženská a vím, že on je ten pravý. Na jaře se máme brát.“ Vypráví zamilovaná Zdeňka a na závěr dodává. „Tímto bych chtěla všem, které tolik touží po partnerovi a on stále nepřichází, ať nepřestávají doufat! Dámy, ON přijde, věřte mi!“ dodává s úsměvem na rtech Zdeňka.

Čtěte také:

Reklama