Reklama

móda

Ano, sice by nikdo neměl nikomu radit, co nosit, ale řekněme si to narovinu, některé módní kreace jsou opravdu děs běs. Podívejte se, na co byste rozhodně měla zapomenout a nikdy užnebrat na sebe.

  • Silikonová ramínka - Fenomén silikonových ramínek je sice už pár let pasé, ale i tak narazíte na ženy, které je nosí. Nejspíš naivně věří tomu, že jsou opravdu neviditelná. Pokud je máte doma, zahodit, vyhodit do plastů, totálně zlikvidovat z povrchu zemského. Raději ramínka od podprsenky přiznejte, je to stokrát lepší než tato plastová ohavnost. Nebo zkuste koupit podprsenku s odepínacími ramínky. Navíc „transparentní“ vydrží maximálně dvě nošení, pak žloutnou.
  • Kombinace legín a krátkého trička – To je takový módní nešvar poslední doby. Legíny jsou sice pohodlné, primárně jsou však určeny na doma či na cvičení. Aktuálně je ale dámy oblékají i na běžné nošení, nejhorší je kombinace s krátký topem. Co si budeme povídat, tuto kreaci si opravdu nemůže dovolit každá. Je sice sympatické, že se toho ženy nebojí, ale měly by se zaměřit na jiné kousky v šatníku, jistě budou slušivější. Legíny nejsou džíny, a jak se říká - maminka a legíny mají vždy pravdu (myšleno, že legíny nedostatky nepotlačí, naopak).

selena

Selena Gomez/Profimedia.cz

  • ¾ legíny pod sukní či šaty – A opět ty legíny. Vážně chápeme, že je vám v nich dobře, ale… Místo nich si oblékněte klasické černé punčocháče. Jestli máte ráda neprůhledné a chcete, aby vám v nich bylo teplo, vyberte si ty s označením 100 den a výše.
  • Bokovky – Tak ty už mají svou éru za sebou. Nízké džíny i přesto můžeme na ženách stále vídat. Není ničím zvláštním, že nositelkám vylézá v lepším případě OTP (okrasný tukový prstenec) nebo šňůrky od tangáčů. Což sexy vážně není. Pryč s nimi!
  • Batoh k elegantnímu outfitu – Sportovní batohy jsou sice módní a hlavně praktické, ale to neznamená, že je budeme nosit ke všemu. Je logické vzít si batoh ke sportovním oděvům, ale i přesto jej vídáme na těch, co mají vysoké podpatky, sáčko, sukni, elegantní kalhoty atd. A tomu se říká pořádný módní faux pas. I k elegatnímu oblečení si batůžek můžete vzít, sportovní se od toho městského liší jeho velikostí (čím menší, tím lepší) a materiálem (kůže, latex). Hned to bude vypadat lépe.

batoh

Takto by to šlo. Foto: Shutterstock

  • Tělové silonky – Sice to stále zmiňujeme, ale silonky prostě NE, NE a zase NE! Zrovna nastal jejich čas, a tak na ně v ulicích narážíme víc než často. Nechce se nám zdát, že by tolik žen potřebovalo kompresní punčochy nebo jiné protetické pomůcky, tak totiž nohy v silonkách často vypadají. Proč je nenosit si můžete přečíst ZDE (klikni).

ev

Eva Perkausová/Profimedia.cz

Čtěte také: