Následující příspěvek zaslala čtenářka Jindriska8. Vyfotila několik nápisů na dámské toaletě v kempu, kde letos trávila dovolenou...

Muži jsou čistotnější než ženy -a aspoň tato rovnice vychází z následujícího příspěvky čtenářky Jindrisky8...


Pěkný den,
nevím, jestli to je rarita, ale velmi mě tyto hlášky a poučky rozesmály a pobavily.
Letos jsme byli na dovolené s manželem a vnoučaty na Nechranické přehradě, sice nám moc počasí nepřálo, přehrada byla odpuštěná, břehy zanešené, ale i tak jsme si dovolenou užili.
Každý člověk musí navštěvovat WC, ale ne všude jsou zajímavé cedule a hlášky, jako se tam nacházely v kempu. Většinou jsou na dveřích umístěny cedule „udržujte čistotu! Při každém vstupu na onu místnost jsem se zasmála a říkala si, že tohle musím vyfotit. Bylo zajímavé, že tyto cedule, se nacházely pouze na ženském WC. Nechtělo se mi věřit, že by ženy byly větší větší ču...., než muži, ale asi tomu tak je a výstražné cedule splnily svůj účel, bylo tam čisto.
Chtěli jste poslat pouze jednu fotografii, ale to by nešlo, patří k sobě a určitě si je chcete přečíst všechny.

wc

wc

wc

Zdraví,
Jindriska8

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama