Samozřejmě, na téhle adrese se dozvíte všechno o výrobcích stejnojmenné značky dámských hygienických potřeb. Jaké na našem trhu existují, jaké se hodí pro který typ uživatelek, co za novinky se chystá, ale třeba také aktuální tipy na slevové akce v obchodech. Mezi nejoblíbenější novinky poslední doby patří například jednotlivě balené slipovky. Vyjdou sice trochu dráž, ale jako „první pomoc“ do kabelky jsou prostě k nezaplacení.

 

V sekci Zábava se můžete odreagovat při PC hře, vybrat si nový obrázek na pracovní plochu na počítači, poslat kamarádce elektronickou pohlednici nebo si ověřit, jak jsou na tom právě teď vaše biorytmy i biorytmy vašeho přítele (a jak vám to bude ladit dohromady). V Diskutárně pak najdete další on-line návštěvnice, které s vámi proberou vaše trable a podělí se s vámi o svoje zkušenosti – podobně jako u nás na Ženě-in.

 

Členství v klubu Kotex® vám přinese možnost zúčastnit se soutěží o ceny. Navíc Vám 6x do roka  přijde do vaší elektronické schránky elektronický Newsletter plný zpráv a novinek z celého světa. A pro ty soutěživější z vás dodáváme, že každá 50. registrovaná v klubu dostane jako odměnu balíček výrobků Kotex®.

 

Pokud si ráda přečtete o zajímavostech z oblasti zdraví, vyzkoušejte sekci Kotex® radí, kde na vás čekají články na nejrůznější témata. Co si myslíte, je hladovka k ničemu, nebo je naopak ohromně zdravá? Která je nejlepší židle na světě? Může vám bandáž žaludku pomoci zhubnout? A které nemoci si můžete vyléčit sama, bez čekání u lékaře?

 

Stránky značky Kotex® s typickým červenobílým designem a známými srdíčky, rtěnkami a jahodami jsou v provozu od dubna minulého roku (donedávna pod názvem inspirovanozenou.cz) a pořád se zlepšují. Vyzkoušejte je také – třeba na nich najdete právě to, co potřebujete vědět, nebo aspoň chvíli příjemné zábavy.

Vše najdete na stránkách www.kotex.cz.

Reklama