Fanynkou sociálních sítí je čtenářka Malinke-kote. Na některých je dokonce (podle svého vyjádření) závislá. Nejvíc ji baví soutěže, které zde probíhají...

Soutěžit na sociální sítě chodí čtenářka Malinke-kote. A vypěstovala si na tom slušnou závislost, tráví zde totiž mnoho hodin denně...


Přeji všem pěkný den,

po dlouhé době zase píši a dnešní téma je pro mě jak dělané. Na sociálních sítích trávím veškerý svůj volný čas. Momentálně jsem bez práce, do toho se učím na zkoušky, které mě brzy už čekají a ještě vysedávám do tří hodin na sociálních sítí. Potom se jdu odrelaxovat na zahrádku a zase domu zkouknout nějakou televizi a jít spát. Takový je vlastně teď momentální denní program. Většinou tu sedím cca 7 - 8 hodin denně, kromě víkendů. Je pravda, že třeba na Facebooku jsem závislá, ale ne kvůli svým přátelům, ale kvůli soutěžím, ve kterých jsem teď poslední dobou měla opravdu dost velké štěstí. Asi se to vyplatilo tady pořád sedět. Co také jiného bych mohla dělat.

Nejen ale na facebooku ale i jinde vyhledávám soutěže. Mám spoustu zajímavých stránek kde každý den je třeba i 10 nových soutěží, kterých se i třeba zúčastním když jsou něčím zajímavé. Buď se podaří a nebo nepodaří. Přiznám se že i na žena-in jsem začala ze začátku kdysi chodit kvůli soutěžím. Našla jsem jí náhodně, díky jedné soutěže a zůstala tu věrná do teď tak jako třeba na chatré ženě :-) Tyto tři sociální sítě nejvíce preferuji a nejvíce chodím. Na ostatní se občas jen podívám, většinou mi vše chodí na e-mail takže není potřeba se tam každou chvíli dívat. Na facebooku a na chytré ženě jsem si našla díky komunikaci spoustu přátel a i když tady nemám žádné tak sem i přesto ráda chodím i když si tu s nikým jen tak nepokecám bez nějakých hádek a problémů. Tohle mě z vašich stránek určitě neodradí :-)

Chodila jsem i třeba na Damokles kde je virtuální svět a virtuální člověk, nebo bitefight a ještě jedna existovala podobná ale to už si ani nevzpomenu jak se jmenuje. Postupem času jsem byla čím dál starší a přestala tyto sociální síě používat. Pokud mi nějaká ublížila tak otom nevím. žádná neměla důvod mi nijak ublížit. Na všechny co jsem chodila a nebo stále chodím jsem se vracela ráda. Na některé jsem bohužel už zapomněla ale většina mi zůstala v paměti a občas se tam také vrátím podívat co je nového.

Užijte si dnešní den ať už celý den na sociálních sítí jako já a nebo jinak.

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

  • Kolik času trávíte na sociálních sítích?
  • Stalo se vám někdy, že jste virtuální svět upřednostnila před reálným?
  • Které sociální sítě vám nejvíc vyhovují - kde vás to nejvíc baví?
  • Pomohla vám někdy v těžké životní situaci virtuální sociální síť?
  • A ublížila vám někdy?

Když se řekne sociální sítě, každý si okamžitě vybaví Facebook, Twitter, Linked-in, Nyx, někdo další třeba i ŽENU-IN.cz či jiné portály, kde vznikají sevřené virtuální komunity. Mě dnes zajímá, jak trendu používání sociálních sítí podléháte vy, milé čtenářky, a jak důležitou roli hrají ve vašem životě? Své příběhy mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 14. 8. 2012 do 15.00 hodin. Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku (který jistě pomůže rozvinout vaši reálnou sociální síť), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Dárkem je tentokrát zábavná hra od firmy Albi: Člověče na ex!

A pozor: Každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem, získá odměněnu 1.000 extra bodů do srpnové části naší věrnostní soutěže!

hra

Reklama