jako většina z nás miluje léto a loučení s ním ji rozesmutňuje. A tak se snaží léto prodloužit alespoň veselými barvami, do kterých se ráda obléká a které jí toto krásné období připomínají.

Krásný den všem. Miluju léto a vždycky na mě padají chmury, když vím, že se blíží jeho konec.Nemám ráda chvíle, kdy musím zpět do skříní schovat plavky, nafukovací, koupací a plavecké potřeby, rozloučit se s lehkými letními šatičkami a otevřenými botičkami, když tam musím zase na hromadu naskládat tílka, bolerka, kraťasy...

Nemám ráda toto loučení a je mi z toho vždycky docela smutno. Proto se vždycky snažím ještě maximálně užít teplých a slunečných dnů. Snažíme se být co nejvíce venku, na sluníčku, kochat se jeho stále teplými paprsky, svlažit nohy ve vodě...

Nechci říct, že podzim nemám ráda. Mám, ale jen když je krásný a zalitý sluncem. I když už musím tahat ze skříní mikiny, dlouhé kalhoty a brzy ráno i nějakou tu pokrývku hlavy pro děti, pořád si říkám, že je to ještě dobré, že bude hůř a čímdál větší zima.

A já si chci léto hodně a do poslední chvíle užít a tak nosím hodně veselé a zářivé barvy, které mi to léto stále připomínají.

Zatím je babí léto krásné, i když ráno je to na čepici a odpoledne na tílko, ale to k tomu patří. Doufejme jen, že vydrží co nejdéle, abychom si jeho krásy mohli všichni náležitě a co nejvíce užít!

Krásný den, vaše Simič.

Milá Simič, podle dlouhodobé předpovědi má být teplotně nadprůměrné září, takže studená středa je jen dočasná. Doufejme.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama