Čtenářka, která si přeje dnes zůstat v nickové anonymitě, píše, že na sexu byla v jednom období tak závislá, až jí bylo jedno, zda je to z lásky, nebo z přátelství. Sex bez lásky měla několikrát a už by do toho nešla...

Zajímavou zpověď zaslala čtenářka, která si přála zůstat v anonymitě. Sex bez lásky zažila několikrát...


Přeji všem pěkný den,

dnešní téma mě dostalo do nepříjemné minulosti a vzpomínku jaká jsem kdysi byla a už nikdy víc nechci. Zda jsem měla někdy sex bez lásky? Ano měla a několikrát. Vztahy ne že mě nebavili, ale nevyhovovali, neměla jsem v nich štěstí a tak jsem to neřešila a vyhledávala pouze SEX. Byla jsem na něm tak závislá, že mi bylo jedno zda je to z lásky a nebo z přátelství. Přiznám se ale, že bych už do toho nikdy nešla. V jednom čase jsem měla jen jednoho pouze na SEX. Byli jsme dobrý přátelé a když jeden měl chuť, zvedl telefon a domluvili jsme se na schůzce. Možná to i bylo tím, že mě přitahoval a chtěla jsem s ním mít víc než SEX, ale bohužel to nevyšlo. Přesto to bylo vše krásné. Nejraději jsem ho měla v přírodě, kam jinam také jít, když ke mě domu to nešlo a k němu také ne. Ba dokonce jsme to zkusili i na sněhu a bylo to fajn. Žádná zima nám nebyla.

Co se ale týká lásky bez SEXu tak si nějak nevzpomínám, ale asi spíše se přikláním, že NE. Je ale pravdou, že bych klidně teď SEX vůbec nepotřebovala. V mládí jsem si ho užila dost a teď je mi dá se říct tak trochu cizí. Přesto se snažím občas příteli vyhovět, i když někdy je to z nutnosti, aby se neřeklo. Občas je to pro mě nepříjemné a díky tomu jak jsem se chovala dříve, je pro mě SEX nechuť. Nemám ho ráda a vůbec si ho neužívám. Zase se ale nedá říct, že mám momentálně lásku bez SEXu, protože tomu tak není i když to tak zní. Musím se překonávat, ale já věřím, že časem to bude lepší a překonám sama sebe. Je to těžké ,když v mládí člověk toho měl víc než dost a potom se svým stálým partnerem to nejde.

Mějte se hezky a užívejte si sluníčka,
Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

  • Měla jste někdy sex bez lásky?
  • Prožila jste někdy lásku bez sexu?
  • Máte na sex bez lásky či lásku bez sexu vyhraněný názor?

Své příběhy a úvahy mi zasílejte jako příspěvek k tématu do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 17. 8. 2012 v 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění příspěvku, a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním dárkem k tématu víc než vhodným, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama