Divoká růže se stala dalším darem z přírody, kterého jsme využili při přípravě nové péče o vaši pleť. Tato královna mezi květinami v sobě spojuje krásu a životadárnou sílu. Výtažek z šípku je bohatý na vitamin C a esenciální nenasycené tuky, které vyživují a hydratují pleť. Zároveň pomáhají redukovat viditelné projevy stárnutí. I když nebudete mít každý den zrovna na růžích ustláno, výtažky z šípkové růže dodají vaší pokožce vitalitu a svěžest.

 

Péči o svoji pleť začněte odstraněním nečistot a odumřelých kožních buněk. K tomu vám výborně poslouží čisticí mléko. Pečujte o vaši pleť pravidelně ráno i večer s pomocí šípkového oleje. Zanechá pleť nejen čistou, ale i jemnou a svěží. Po důkladném vyčištění dopřejte pleti posilující přípravek. Tonizační voda dodá vaší pleti potřebnou hydrataci. Vaše pleť bude díky ní oživená a získá zdravý vzhled. Pokračujte aplikací pleťového krému. Kdo by nechtěl udržet si co nejdéle mladistvý vzhled pleti? Výtažek ze šípkové růže vaši pleť vyživí a zároveň bude účinně působit proti stárnutí pleti. Aplikujte jej pravidelně ráno i večer po čištění a tonizaci. Potřebuje vaše pokožka zvláštní péči? Dopřejte jí jednou za čas potřebnou vzpruhu. Revitalizační maska hydratuje a tonizuje pleť do hloubky. Řada Rose je doplněna ještě mýdlem. Rostlinné výtažky z růže bohaté na vitamin C nechte působit také na pokožku celého vašeho těla. Omamná vůně této květiny zpříjemní koupel či sprchu při startu do nového dne nebo jemně provoní vaši pokožku před spánkem.

 

 

Na www.oriflame.cz si můžete prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

Reklama