Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Blanka a vzpomíná v něm na svého stylu- znalého přítele.

První čtenářský příspěvek mě inspiroval k napsání toho svého. Můj teď už bývalý partner byl vždycky jako ze škatulky. Ale na chlapa své oblečení řešil až moc. Když jsem ho poznala, byla jsem z něj unešená. Málokdy přišel na rande v tom samém, co už jsem na něm viděla. Zvláště ujížděl na botách. Měl vždycky drahé, hezké, perfektně vyčištěné, prostě tip ťop.

Jednou mi ale vyrazil dech. Bylo sice hezky, ale docela nemile mě překvapilo, že přišel v kraťasech. Připadalo mi to divné, jako by mi tím dával najevo, že to pro něj není důležité. Sice neměl ponožky v sandálech, jak jste možná čekali, na to byl až moc decentní a stylu znalý, ale stejně. K němu mi to prostě nějak nešlo.

Pak mě dostával na pokrývkách hlavy. Měl hodně krátký sestřih, tak dbal na to, aby ho buď neofouklo, nebo naopak nesežlo. Jednou si to přihasil v příšerném plátěném kloboučku. Kdybyste viděli, jakou měl v něm strašnou ránu. Trochu jsem se uchechtávala a trochu jsem se za něj i styděla, ale neměla jsem odvahu mu říct, aby ho příště nechal doma a vzal si raději kšiltovku, která mu moc slušela.

Ale jinak jsem v životě nepotkala muže s vytříbenějším vkusem než měl on.

Vaše čtenářka Blanka

A kdepak je mu teď konec, milá Blanko

Napíšete nám také něco na dnešní téma, milé ženy-in? Jak se obléká váš partner? Líbí se vám jeho styl, nebo jste si ho musela "předělat" k obrazu svému? Bránil se vašim zásahům, nebo se podřídil rád? Myslíte si, že se váš partner umí oblékat? Nebo ho do nějakého stylu musíte spíš strkat? Chodíte s ním na nákupy? Je to pro vás radost, nebo utrpení? Máte nějakou příhodu? Napište nám

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama