Podzim je plný nástrah pro naše zdraví a tak je potřeba mít po ruce vždy připravenou první pomoc, když se začneme cítit trochu „nemocně“. Bylinné čaje s léčivým účinkem od Teekanne jsou 100% přírodní a jejich jednotlivé rostlinky jsou pečlivě vybírány pro konkrétní problém.

Teekanne bylinné čaje s léčivým účinkem mají více jak 20-ti letou historii a jejich receptury se opírají o ověřené rady našich babiček a prababiček, které léčily neduhy právě správnou kombinací bylinek. Nemusíte při prvním projevu nemoci či problému běžet hned do lékárny pro tablety nebo vyhledat lékaře, bylinné čaje s léčivým účinkem od Teekanne Vaše tělo ocení více. Kombinace a koncentrace jednotlivých bylin v léčivých čajích Teekanne jsou voleny tak, aby byly chutné, měly příjemnou vůni a přinášely účinek na problém, se kterým se tělo potýká.

Nejdůležitější je v tomto případě pravidelnost, která přináší pozitivní výsledky a postupné řešení daného problému. Celosvětovým trendem, který potvrzují i experti Světové zdravotnické organizace je rostoucí počet lidí, kteří spoléhají na přírodní formu léčby nemocí.

Všechny Teekanne bylinné čaje jsou posouzené Státním zdravotním ústavem.

TeekanneNachlazení se zázvorem – Bylinná směs vhodná v období častých nachlazení. Díky zázvoru, Vás čaj příjemně prohřeje. Čaj má příjemnou chuť zázvoru a citrónu.

TeekannePrůdušky a plíce – Bylinná směs vhodná pro usnadnění vykašlávání, podporuje obranyschopnost organizmu a ochraňuje dýchací cesty.

Žaludek a střeva – Bylinná směs vhodná pro Teekannezažívání, podporuje žaludeční a střevní procesy. Obsahuje byliny, které přispívají k normální funkci střevního traktu.

Doporučená cena Teekanne bylinných čajů je 42,90 CZK

Bylinné čaje TEEKANNE jsou snadno dostupné pro každého spotřebitele v běžných prodejních sítích v (Hypernova, Tesco, Globus, Interspar, Makro, Kaufland, Albert a Billa atd), v řetězcích drogériích a téměř v každé lékárně.

Zkušenosti a tradice, to jsou bylinné čaje TEEKANNE

Teekanne

Reklama