Protože Vám dnes novinky nepřibývají, tak Vám něco málo přispěji.

 

S mým současným manželem jsme se znali   ze zaměstnání. Teprve na táboře, kde jsme byli, já jako programová vedoucí a on jako hlavní kuchař, jsme spolu začali chodit. A zanedlouho jsme spolu začali společně bydlet.

 

Po nějakém čase mě začal Milan přesvědčovat, abychom se vzali a měli spolu dítě.  Já jsem byla rozvedená se dvěma kluky ve vlastní péči a do vdávání se mi moc nechtělo, ale dítě jsem chtěla.  Milan trval na svém, že musí být svatba a pak dítě, protože tak to má být.

Ale proč, vždyť na to nepotřebujeme papír oponovala jsem.

A tehdy mě Milan uzemnil slovy: „Na pistole mám taky papír, že jsou moje, tak proč ne i na tebe?“

Musím podotknout, že Milan je několika násobný mistr republiky ve střelbě ze vzduchové pistole a své zbraně chová jako v bavlnce.

 

A jak to dopadlo je Vám jasné – nakonec jsem souhlasila a v únoru 2003 jsme se vzali, na naši svatbu rádi všichni vzpomínáme a za měsíc budeme slavit první narozeniny našeho syna.

 

I když se mi do vdávání nechtělo, nelituji, svého manžela bych nevyměnila, vím, že se na něj můžu spolehnout, což mi dokázal, když se staral o celou domácnost a mé dva syny, když jsem ležela půl roku v nemocnici s rizikovým těhotenstvím a když jsem se vrátila bylo všechno pro miminko nachystané.

 

SvětlaH


Milá Světlo, ať máte stále úsměv na tváři a jste spokojená v manželství. Za váš mejlík vám posíláme barvu na vlasy Garnier Nutrisse Natea. Máte tmavé vlasy?

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama