Bulvár

Na oslavu Leony Šenkové přišli i slavní rockeři

Leona Šenková oslavila své 20. narozeniny stylově ve společnosti tvrdých chlapů. Na její oslavu dorazil Petr Kolář, který přišel v doprovodu své manažerky, aby se nespekulovalo, že má nový objev, a donesl nejen kytici, ale i ananasy, aby Leona byla zdravá. :)

Kolář

Dalším rockerem byl Aleš Brichta, který přinesl Leoně Šenkové kytici rudých růží a pronesl, že takovou kytici nedostala nikdy od něj žádná žena! Od svého přítele Martina a od Honzy Bendiga dostala Leona dostala dort.

bendik

„Málem jsem uhořel, asi ze mě pyrotechnik nebude,“ tvrdil Honza Bendig, který zapaloval na dortu rachejtli

„Kluci, proč mi to děláte, nevidíte, že mám nadváhu 15 kg, možná více? Já se musím krotit a do léta bych chtěla být hubená, tak aspoň deset kilo dole bych si přála, to by byl můj sen,“ komentuje svoje plány Leona. „Myslím si, že v hubnutí mi pomáhá Obezin, nemám takovou chuť k jídlu. A vrhla jsem se i na cvičení.

kolomaznikova

S hubnutím Leoně radila Klára Kolomazníková: „Hele, chce to cvičit, omezit jídlo a více pohybu, a také na mě působí nervy,“ tvrdí Klára Kolomazníková, která už zhubla osm kilogramů. Klára připravuje na léto nové CD: „Jsem moc ráda, že jsem uspěla na mezinárodním festivalu v Rusku, a to mi dodalo chuť zase něco dělat.“

rockeři

Leona dostala dost dárků, ale jeden byl opravdu povedený: Nazpívá duet, s kým ona bude chtít! Jestli to bude Petr Kolář, nebo Aleš Brichta, tak to uvidíme už zanedlouho.

   
06.05.2013 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] samecka [*]

  Já na TV moc nečumím,ale ty mladé lidi v Superstar obdivuju.Strčí do kapsy většinu našich zpěváků.Šenková mě dostávala do kolen.A Kolomazníková zpívala v té skupině Holki,ne?No,ta ať mlčí,neumí ani zpívat ani hubnout...

  superkarma: 0 06.05.2013, 12:54:37
 2. [1] Danulka K. [*]

  Leona mě nijak nezaujala, ale to je můj problém.

  superkarma: 0 06.05.2013, 12:42:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme