.

Na mém sexu se podílejí dva muži. Jeden krasavec v posteli a jeden mužík v mých představách

Vztahy

Na mém sexu se podílejí dva muži. Jeden krasavec v posteli a jeden mužík v mých představách

 

Mám za sebou pěknou řádku milenců a táhne mi na čtyřicet.

Podle zájmu, který o mě stále muži jeví, soudím, že vypadám k světu. Jsem typem milenky, chlapi se mnou chtějí jen spát. Vyzařuji zřejmě svůj zájem o sex na dálku, neb se za mnou táhnou, jak za hárající fenou. Je to tak, nic nepřeháním, nic vám neskrývám.

 

Možná právě proto jsem stále svobodná.

Střídám partnery podle libosti, a když mě jejich postelové výkony omrzí, jdu zkrátka od toho.

Mou výhodou je, že sex zbožňuju a je mou největší zálibou. Možná také díky mým živým představám…

 

Dosahuji orgasmu celkem snadno. A právě o tom vám chci povědět.

 

Například můj poslední milenec.

Byl to vskutku urostlý chlapík, a to nejen v ramenou. Víte, co tím myslím. Jeho velikost dalece přesahovala průměr a ještě k tomu miloval orální sex. Když teď o tom přemýšlím, nebyl vlastně vůbec špatný. Možná mu ještě brnknu..

 

Ale to jsem odbočila.

Záměrně jsem použila právě tohoto ideálního muže. Jelikož na jeho velikosti mě osobně pranic nezáleží. Po rozmanitém a někdy i několikahodinovém skotačení jsem to totiž jen a jen já, kdo rozhodne o mém orgasmu. A ten si tak trochu zařídím sama. Ptáte se čím? Bez mých představ by to nešlo. Tedy přesněji, a to je snad ten „problém“, o kterém vám chci říct, to ani nejde.

 

Můj rozdivočelý samec se snaží sebevíc, ale bez muže v mých představách se může lopotit třeba do aleluja. Jeho pomocník, o kterém samozřejmě nemá ani zdání, přijde na moje zavolání. Představa nabere reálnou podobu a já v opojení laskám jeho. Toho ošklivého, někdy hrbatého, jindy oplzlého mužíka, který vládne mému druhému, uzavřenému světu. Onen krasavec, kterého mám v posteli, je upachtěně nadmut, jakéhopak jsem dosáhla orgasmu. Ale tomu potom šetrně sdělím, ať laskavě KOUKÁ POKRAČOVAT, a předvedu mu tu svou krásu ještě jednou.

Loučím se s mužíkem a chválím krasavce. To je mi symbióza. Nádhernější neznám...

 

Tak co tomu říkáte?

Máte své představy a využíváte jich k vícenásobným orgasmům? Že ne?

Na to mohu říct jen jedno. Okamžitě to zkuste.

 

 
   
03.01.2005 - Láska a vztahy - autor: Jindřiška Kleknerová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] risina [*]

  Já si nepředstavuju "někoho", ale spíš "něco" jiného. A ne k dosažení orgasmu (k tomu potřebuju spíš správnou techniku než fantazii), ale k navození pořádného vzrušení.

  superkarma: 0 04.01.2005, 15:21:38
 2. avatar
  [54] violka [*]

  Léthé: Já nemám manžela (už), ale skvělýho milence. Takže moje otázky nevyplývají z nějaké závisti, ale jsou čistě pro rozšíření obzorů.

  superkarma: 0 04.01.2005, 10:39:58
 3. [51] Jana 01 [*]

  Blueberry:
  Já jsem si to nejdříve taky tak naivně vysvětlovala - jako, že tím oddaluje vyvrcholení (když já jsem přeci tak skvělá a strašně mě miluje), ale asi to bylo spíš proto, aby mohl mít nekonečnou erekci.

  superkarma: 0 04.01.2005, 07:28:09
 4. avatar
  [50] Suzanne [*]

  Inu, proto je na světě krásně, že jsme každá jiná

  superkarma: 0 03.01.2005, 23:41:32
 5. avatar
  [46] femme [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 03.01.2005, 19:43:44

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [45] Blueberry [*]

  Jana 01: Jestli si musel predstavovat nekoho jineho, aby vydrzel, tak si musel predstavoval nejakou ohyzdnou kamaradku a kolegyni! Na ty bych tak nezarlila!

  superkarma: 0 03.01.2005, 19:37:21
 2. [44] Jana 01 [*]

  Na druhou stranu mi bylo dost nepříjemné,když se mi jeden z minulých partnerů svěřil, že si při milování představuje někoho jiného, prý pro moje dobro, aby mohl vydržet celé hodiny. Pak se mi při jeho orgasmu kolikrát i pěkně hnusil - když jsem si ho představila, jak to dělá v představách s některou mou kamarádkou nebo kolegyní.

  superkarma: 0 03.01.2005, 19:19:53
 3. avatar
  [43] Léthé [*]

  violka: Já nemám orgasmus jen když si představuji někoho jiného….copak neumíš číst? Já mám občas orgasmus i při jízdě na kole ….ale prostě se to stává, když jsem unavená utlumená…prostě občas. Co se na tom nedá pochopit?

  A co já sem vůbec lezu ….prostě vy jste tady většinou takové ty orgastické samice , na které když sáhne manžel po 25 letech manželství, tak se svíjí v jedné velké křeči .

  Blahopřeji.

  superkarma: 0 03.01.2005, 19:01:44
 4. avatar
  [42] Blueberry [*]

  Nezapomente, ze kazda mame jine sexualni potreby. Predpokladam, ze zeny, ktere sex skutecne umi vychutnat, maji i bujnou fantazii. No a pak jsou takove jako kdysi moje kamaradka, ktera se mi ve 25 letech sverila, ze sveho muze sice miluje, ale sex by pro ni nemusel existovat. Tak ta urcite zadnou fantazii nema a nikoho si predstavovat nemusi. Ja mam v poslednich 8 letech nejlepsi sex sveho zivota, a fantazirujeme oba, nekdy si ty fantazie sverujeme a obcas i uskutecnime .

  superkarma: 0 03.01.2005, 18:47:37
 5. avatar
  [41] violka [*]

  Já zase nerozumím tomu, jak může mít někdo orgasmus jen když si představuje někoho jiného. Mám sice docela dobrou představivost, ale abych zažila při představě např. Brada Pitta orgasmus, to teda ne . Jak to jen děláte? A všechny máte mnohonásobný orgasmus? Já ho měla tak 3x v životě (tedy ten několikanásobný). Jinak když ho mám, tak jsem už tak "předrážděná", že minimálně den nemohu další očekávat. Čím to?

  superkarma: 0 03.01.2005, 18:44:22
 6. avatar
  [40] Léthé [*]

  xenie: Ale ženský, nejde tady přece o to, že při sexu s partnerem si pokaždé musím představovat jiného chlapa a třeba nějakého hnusáka. Prostě se jen někdy stane, že jsem unavená, nebo nějak jinak indisponovaná a třeba i pře*ukaná a přesto, že svého partnera miluji a jsem s nim hrozně moc ráda, tak se jednoduše nemohu dopracovat k tomu orgasmu a v tom momentu nastupuje můj "pomocník" a to na několik vteřin a s nějakou tou oplzlou a šílenou myšlenkou během několika vteřin mě dovede k fantastickému orgasmu….nebo i více orgasmům. Komu by to mělo vadit? No a v tom momentu si již na nějakého hrbáče ani nevzpomenu, zase je mých myšlenkách jen ten můj „krasavec“.Ale toto nemusí být pokaždé. Jak již jsme psala...jen když jsem indisponovaná. Myšlenky se někdy tak nádherně dají zužitkovat….by jste se divily .

  superkarma: 0 03.01.2005, 18:41:52
 7. [39] xenie [*]

  Vivian: tu hlášku jsem měla já... když s někým spím, tak protože se mi líbí anebo ho mám ráda (nejlépe obojí, že ano), tudíž proč si představovat někoho jiného ? neříkám že to odsuzuji, ale překvapuje mně to... pokud s emi někdo nelíbí a jde o jednorázovku, tak s emi musí líbit, pokud jde o stálého partnera, tak s ním jsem i kvůli jiným věcem než vzhledu, tak opět - proč si představovat někoho jiného... prostě nemám tu potřebu

  superkarma: 0 03.01.2005, 18:16:10
 8. avatar
  [38] Léthé [*]

  Vivian: třeba proto, aby se tu ujistili, že jen ony mají ten z cela spokojený sexuální život, i když o tom mohou někdy pochybovat . Anebo nemají ani ponětí o tom, co všechno takový spokojený sexuální život může obnášet. Někdy, při čtení reakcí na podobné články mám takový pocit, že jeptišky a staré panny dostaly dotace na zakoupení PC .

  superkarma: 0 03.01.2005, 18:06:25
 9. avatar
  [37] Vivian [*]

  medved: jasně, každý svého štěstí strojvůdce
  mně akorát zaráží, proč má někdo potřebu druhým vysvětlovat, že ve skutečnosti nemají spokojený sexuální život...

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:52:29
 10. avatar
  [36] medved [*]

  Vivian: aneb kazdy sveho stesti strojvudce...kdyz nekdo dokaze po desetiletem vztahu a bez fantazii stale prozivat uspojivy sex...a to je hodne siroka mnozina...tak proc ne vlastne to obdivuju, ale ja to nedokazala asi nikdy na vizazi nebo kvalite partnera to vlastne ani nezalezelo

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:32:01
 11. avatar
  [35] Vivian [*]

  medved: taky se divím, že existují takoví lidé. No ale budiž... Ale nechápu lidi, kteří sexuální fantazie zavrhují jako cosi zvrhlého a tvrdí, že takoví člověk nemůže mít uspokojivý sexuální život . Padla tady dokonce hláška, že když se člověku dotyčný nelíbí a musí si představovat někoho jiného, tak proč s ním spí... To je podle mě hloupost a čiré nepochopení. Protože existují (světe, div se ) i lidé, kteří se svým protějškem žijí i přesto, že nemá vizáž sexuálního boha. Protože má jiné přednosti a vzhled není pro ně prvořadý. A co je špatného na tom, když si ke spokojenosti v posteli pomohou představou? Je to snad podle vás hřích? Je to nevěra?
  Nechápu, jak to může někdo tak zobecnit a hlásat, že sexuální fantazie = nespokojenost v sexu. Já myslím, že existují i nespokojení lidé bez fantazií... Do hlavy ale nikdo nikomu nevidí a já osobně teda nemám potřebu nikomu cpát, že musí být určitě nespokojený v posteli .

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:26:33
 12. avatar
  [34] medved [*]

  Léthé: to mi povidej...v pokoji pro hosty resp. detskem pokoji...no proste ne v loznici jsme meli nekolik let na strope takovy desny smouhy jak me to sejrilo ...na podzim jsme malovali a strop byl obzvlast peclive sledovany, aby bylo vsechno ok

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:20:16
 13. avatar
  [33] Léthé [*]

  medved:já si občas představuji i to, že bych měla ten strop konečně přemalovat .

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:18:21
 14. avatar
  [32] Vivian [*]

  emma: Mirka se jmenuje ta paní, co píše tenhle příběh (její jméno je na hlavní straně).

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:17:18
 15. avatar
  [31] medved [*]

  to sou fakt lidi, ktery si nic nepredstavujou ? netusila jsem, ze takovy zivocisny druh vubec existuje ani by me nenapadlo, ze o tom muze byt clanek...to je prece jasne jak facka....bez predstav bych (tedy aspon ja) orgasmus jeste nezazila

  superkarma: 0 03.01.2005, 17:13:04
 16. avatar
  [30] Léthé [*]

  Karol: Asi víš velice málo o opravdovém sexuálním životě, když dovedeš napsat takovouto hovadinu...niž jsem raději nečetla. Omlouvalo by tě jen to, že bys byla ještě mladá a nezkušená, tudíž prd víš o opravdovém sexuálním životě. Já ho objevila až po třicítce...myslím ten pravej sexuální život. To před tím nebylo proti tomu nic.

  superkarma: 0 03.01.2005, 16:42:45
 17. avatar
  [24] Evča [*]

  emma: 20 jo proč vlastně si své sny nesplní, když je taková kost tak uhrane i hrbáče a pod.

  superkarma: 0 03.01.2005, 14:00:27
 18. avatar
  [20] emma [*]

  hele, Aleno (autorko), tak mě napadá, proč si toho hrbáče pouze představuješ? co kdybys přestala skákat do postele se svaloušema a skočila tam s hrbáčem? to by teprv bylo tóčo!

  superkarma: 0 03.01.2005, 13:31:19
 19. avatar
  [19] Lilinka [*]

  petruska 2 : Musim s tebou souhlasit Muj mi pripada dost sexy na to,abych si v hlave vysnivala pri sexu nekoho jineho. Hlavne bych s nim do te postele nevlezla,kdyby se mi nelibil,ne? Prijde mi to dost ulitly,mozna by se nad sebou Alena mohla trochu zamyslet...

  superkarma: 0 03.01.2005, 13:18:31
 20. avatar
  [17] emma [*]

  Vivian: Mirka?

  já si pořád něco představuju a vůbec to není jen při sexu nebo masturbaci!

  superkarma: 0 03.01.2005, 12:42:09
 21. [16] xenie [*]

  taky nějak nechápu to představování si někoho jiného- když se mi dotyčný nelíbí tak s ním nespím, ne ? navíc pokud jen člověk neleží jak dřevo, musí občas oko otevřít a to se blbě představuje Brad Pitt

  superkarma: 0 03.01.2005, 12:40:09
 22. avatar
  [13] Rybulka [*]

  Jsem docela překvapená, já jsem si u toho nikdy nic jinýho nepředstavovala. Že bych to zkusila?
  Matýsku, ty seš fakt mý dvojče, i tu zálibu v Bradovi sdílíme

  superkarma: 0 03.01.2005, 12:13:08
 23. [12] Anai [*]

  Dřív jsem ty představy občas taky potřebovala, dnes, se svým , i po dvou letech rozhodně ne!

  superkarma: 0 03.01.2005, 11:41:26
 24. avatar
  [10] hermína [*]

  No hurá,to jsem ráda,že taky nejsem úchyl s těmi svými lehce násilnými představami.

  superkarma: 0 03.01.2005, 10:22:57
 25. avatar
  [7] Markýza [*]

  jéžiš to jsem ráda, že nejsem sama, už jsem se lekla, že jsem nějaká úchylná, manžela si nepředstavuju jako objekt touhy - momentálně tak jako oběť nějaké zvlášť brutální vražd, ale jinak fantazie pracuje.

  superkarma: 0 03.01.2005, 08:50:25
 26. avatar
  [6] Suzanne [*]

  Nevím, jak za 20 let, ale zatím nee Naopak, když manžel není po ruce, představuju si (k té ruce ) právě jeho.

  superkarma: 0 03.01.2005, 07:55:43
 27. avatar
  [5] Léthé [*]

  Blueberry: ba přímo...."nehodnej"

  superkarma: 0 03.01.2005, 03:18:56
 28. avatar
  [4] Blueberry [*]

  Léthé: Jo, jo. A neni na me moc hodnej .

  superkarma: 0 03.01.2005, 02:54:01
 29. avatar
  [3] Léthé [*]

  Ano , mám své představy a využívám je velice často, právě k těm vícenásobným orgasmům . A v mých představách, div se světe, je též ošklivý, oplzlý mužík. Žádný krasavec .

  superkarma: 0 03.01.2005, 02:30:19
 30. avatar
  [2] Vivian [*]

  Hm, já jsem tyhle představy měla vždycky; dá se říct, že jsem je k orgasmu prostě potřebovala, stejně jako Mirka. Kdykoli jsem se milovala s některým ze svých ex-, představovala jsem si přitom jiného, eventuelně jinou, a nějakou dráždivou praktiku, o které jsem se neodvažovala nikomu říct. Ke své smůle asi...
  Ale co jsem se svým posledním partnerem, kupodivu nemám potřebu tyhle představy vyvolávat. Naopak si někdy, když nejsem s ním, představuju právě jeho Možná proto, že on je naplněním, ztělesněním těch představ předtím...

  superkarma: 0 03.01.2005, 00:57:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme