Příspěvek čtenářky Selinky je určen všem milovníkům jídla z fast foodu. Obří... co obří - mega hamburger, který jí naservírovali v jednom městečku ve Washingtonu, je skutečně něco nevídaného!

Máte ráda hamburgery? A vždycky vám připadá, že porce, kterou jste u okénka dostala je nějaká ošizená? Zkrátka, chtěla byste víc? Potom si zajeďte do státu Washington, radí čtenářka Selinka ve svém příspěvku k dnešnímu tématu.


Ahoj Kubo a ženy in,

tuhle fotku už jsem kdysi vkládala do diskuze, ale musela jsem využít dnešní příležitosti vám zákeřně polechtat chuťové pohárky, tak ji tu máte znovu :-)

megaburger

Tyto mega hamburgry dělají v malém městečku státu Washington za Velikou Louží a dělají je doslova jako raritu pro nemístní, přičemž se všichni baví výrazy obdarovaných jedinců. Možná to tak nevypadá, ale i mně hlavou běželo něco jako „šmarjá, to si dělají srandu, to mám jako sníst sama, no to bude ostuda, až tam většinu nechám“. Celé jsem to jíst naštěstí nemusela, ale rozdělili jsme to na čtvrtiny, tři části jsme snědli a čtvrtou dostali doma dvě pudlí slečny.
Kdyby ovšem dnes před mne někdo dal ten stejný kulinářský výtvor, hlavou by mi proběhlo něco úplně jiného , asi tak „hurá, konečně je tady ten výborný hambáč, já vám dám dělit se, nic nebude, je celý můj a co nesním si nechám zabalit domů a tam to všechno sežeru, a nechat něco pudlicím, na to rovnou zapomeňte, tam mají granule, chlupáči!“

Jo, v Mekáči jsem za ten týden byla dvakrát, ale po tomhle zážitku jsem ty jejich pidi napodobeniny skutečné obložené housky s posměchem ignorovala a namíchala si zeleninový salát.

Selinka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama