Milá Meryl,
do dnešního "chechtacího" tématu ráda přispěju historkou, která se přihodila loni na podzim.

Můj přítel tehdy měl jet pracovně do Prahy, a tak jsme se s mojí sestrou rozhodly, že využijeme situace a do matky měst se podíváme s ním.

Cesta to od nás není zrovna krátká, takže jsme vyjížděli brzy ráno, a sotva ségra nastoupila do auta, rozepnula si zip na sukni, aby se jí pohodlně sedělo. Vzápětí usnula.

Jak se ukázalo, přítel měl vyřizování kdesi na okraji Prahy, takže vymyslel, že nás vysadí někde v centru na semaforu. Zatřásla jsem proto se ségrou s tím, že během chvilky vystupujeme, a ta si rozespale začala balit svoje saky paky. To už jsme ale byli na Legerově před jedním z červeně zářících semaforů a přítel zavelel k opuštění vozu. Rychle jsme tedy vyběhly ven, a když jsem se podívala na sestru, spatřila jsem ji, kterak stojí uprostřed magistrály se sukní u kotníků a všichni kolem se kochají pohledem na její zadek v krajkových tangách - v tom spěchu a rozespalosti zkrátka při vystupování zapomněla, že na sukni nemá zapnutý zip:) Ségra si ale duchapřítomně sukni natáhla nahoru a utíkala za mnou na chodník.

To už jsme se obě nehorázně řehtaly a nepřešlo nás to ještě ani poté, co jsme prošly celý Václavák. A vlastně se tomu občas smějeme ještě teď :-)

Mari007

Milá Mari007, chudinka. :o)) Jenže - je pravda, že tyhle situace jsou vždycky nejlepší. Po čase se jim člověk směje a zaručeně tím pobaví své okolí. Ségru pozdravuj...


 

Reklama