Rodina

Na kutě chodím mezi 19.00 a 3.00 hodinou

Osmihodinové rozmezí, ve kterém chodí spát čtenářka Marr.lu má hned několik důvodů. Namátkou: děti, partner, televize, předešlá noc...

Téma dne zní: Kdy chodíte na kutě?

Tento příspěvek zaslala čtenářka Marry.lu...


Dobrý den!
V kolik chodím spát? No asi v rozmezí 19.00 hod až 03.00 hod. Závisí na spoustě faktorů. Jak moc děti přes den demolovaly dům. Co dávají v Tv. Jeli můj vyvolený ještě v práci, na pivku nebo jako dobrovolný hasič pomáhá kde je ho potřeba. To na něj nečekám, prostě si jdu lehnout. Také záleží jak jsme se vyspali předešlou noc. Běhám-li kolem ratolestí i za tmy, nemám za světla možnost cokoli udělat. Odevzdám prcky babičce, případně otci a mažou na procházku, zatímco já si užívám gauče se zavřenýma očima. K ránu chodím spát jen párkrát do roka, to se většinou někde skvěle bavíme.
V kolik vstávám? O všední dny v pět ráno. vypravuji dcerku do školky. Máme školku zruky, tak jí vozí taťka cestou do zaměstnání. V sobotu si vyspávám co polštář ráčí a v neděli zas nechávám spát já manžílka :).
A co můj partner? Kdy vstává jsem v podstatě odpověděla, prostě s dětma (v pět ráno :) ) a spát nechodí před desátou večerní.
Měla jsem někdy problém s koordinací spánku? Vždy když bylo v domě nemluvně, to se spalo i na stole během vaření brambor. Spala jsem i s otevřenýma očima, do koše jsem házela zabalené potraviny, do čaje sypala sůl a jednou jsem málem podala na kašílek místo kapek genciálku. (A to do toho jdu po třetí, už na jaře, asi jsem se musela zbláznit :) )
Ruší mě, když jde spát později? V naprosté většině případů o něm vůbec nevím, je lepší když usnu první, nebudí mě pak chrápání. Jen když se vrací z pohostinství má své místo na rozloženém gauči jisté. Stačí aby na mě jednou dýchl pivní výpar a je po spaní. A to nemluvím o jiných plynech, které v tomto případě nekontrolovatelně vypouští :))

Ne jeden génius přišel na řešení problému ve spánku, proto spěte sladce :)
Marry.lu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

 • kazetaV kolik chodíte spát?
 • V kolik vstáváte?
 • A co váš partner?
 • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
 • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

   
22.11.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [3] FAXÍK [*]

  to jsou velké časové rozdíly Sml80

  superkarma: 0 22.11.2011, 15:33:11
 2. avatar
  [2] Jindriska8 [*]

  To byc nedokázalaSml22

  superkarma: 0 22.11.2011, 13:41:59
 3. avatar
  [1] delfi.na [*]

  super rozmezí doby spánku Sml16

  superkarma: 0 22.11.2011, 13:29:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme