Strašidelný sen o tancích se zdává čtenářce s nickem Kytinkak. Nejhorší je, že když se vzbudí a znovu usne, noční můra se vrátí...

První noční můru zaslala čtenářka Kytinka. A vlastně těch děsivých snů má více...


Přeji krásné úterní ráno všem ženin-kám i tobě Jakube.
Já snívám hodně. Ale také mnoho snů hned zapomenu. Sny, které mi utkví v paměti, jsou většinou hrozné, děsivé. Nejvíce mě štve, že se z něho probudím, a když znovu usnu, sen pokračuje dál. Od dětství se mi zdávají každoročně dva sny, kvůli kterým jsem si dokonce koupila snář, abych zjistila, co to znamená, ale žádný popis snu v knize tomu mému snu nesedí. Jeden je, že jdu do kopce, a když přijdu na vrchol, je proti mě hromada tanků. V momentě, kdy tank vystřelí a ta střela letí přímo na mě a já začnu křičet se vzbudím. Druhý sen, který se mi opakovaně zda je, že se ocitnu na skále a ujedou mi nohy a já padám dolu do propasti. Zase mě vzbudí křik, jak letím dolů. Málo kdy se mi stane, že si pamatuji hezký sen. Minulý týden jsem se zase vzbudila vyděšená snem, kde jsem u mé kamarádky doma. Při odchodu od ní, potkám o patro níž další kamarádku a poklábosíme. Když vyjdeme z domu, vidíme z pavlače všude mnoho žen. Každá ta žena měla deku a ležely na cestě podéldomu a také na dost rušné silnici, kde jezdili auta a na jedné straně dokonce vysokorychlostní vlak. Najednou všechny ty ženy začala projíždějící auta masakrovat, dokonce i ten vlak. V tu chvíli, kdy křičím tím vyděšením co vidím, jsem se vzbudila. Je zajímavé, že hezké sny mi v té hlavě tak nezůstanou jako ty děsivé.

Tak to jsou mé noční můry.
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

  • Trpíte nočními můrami?
  • Jaká byla ta vaše nejhorší?
  • Přichází vaše noční můry zcela nečekaně, nebo se vám zdají pravidelně při nějaké příležitosti?
  • Už se nějaká vaše noční můra splnila i v reálu?

Své příběhy mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 20. 11. 2012 do 15.00 hodin. Za příspěvek můžete získat dvě zajímavé a tajemné knížky. První z nich je Černá kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a druhá Dänikenův Prorok minulosti (Knižní klub). Abyste ale měla šanci na získání tohoto pěkného dárku, musí být váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

knihakniha

Reklama