Bulvár

Na koho padne obvinění?

 

U Rubešů se nečekaně objeví Oskar Prokeš (Filip Rajmont), tajemník zesnulé baronky Kateřiny, a shání tetina správce majetku pana Langa, který se měl před časem k Rubešům vydat. Nikdo takový ale nepřijel. Oskar má obavy ohledně plateb za správu zámku, které se musí zaplatit do konce roku, jinak je věřitelé dají k soudu. Správce Lang je totiž jediný, kdo má k majetku přístup. Andrea je vzteklá a chce svoje peníze zpět. Rubeš s Petrem chtějí prověřit všechny možnosti, a proto je napadne, že si Andrea dědictví ukradla sama.

 

Helena Lacinová (Eva Novotná) jde první den do práce a nese si spoustu věcí. Zlomí se jí podpatek a od pádu ji zachrání Robert Krátký. Ten si ovšem mylně myslí, že Helena nastupuje do nemocnice jako asistentka docenta Strnada. Podaří se mu ji rychle urazit, a za to si vykoleduje facku. Říká Strnadovi (Oldřich Vízner), že s ní odmítá pracovat. Strnad mu ale prozradí, že Helena nastupuje na místo ředitelky nemocnice, oni oba jsou jejími zástupci.

 

Anně je často špatně a Stáňa si myslí, že by to měla řešit s Kratochvílem. Kratochvíl pro ni má ale dobrou zprávu, z neurologického hlediska je naprosto zdravá. Anna ale zrušila svatbu ze strachu, aby se Petr nemusel starat o nemocnou. Jestli je zdravá, odehnala od sebe člověka, který pro ni znamenal nejvíc.

 

Dagmar má jít dnes večer představit Hynka své rodině. Hynek na večeři ale úplně zapomněl. Dagmařina matka, Eliška Tůmová (Dagmar Bláhová), je divadelní režisérka, která po několika letech přijala režii v divadle. Je z toho nervózní a rodinná večeře se jí vůbec nehodí. Dáša jí ale Hynka chce představit. Taky by byla ráda, aby si matka našla přítele. Eliška ale tvrdí, že to nejde, s jejími vrstevníky chodí mladé holky. Vztah Dagmary a Hynka neschvaluje, byla by radši, kdyby se Dáša vdala a měla děti a někým stejně starým.

 

Helena se svému příteli Pavlovi (Filip Blažek), který je policista, svěřuje, že dala podřízenému první den v práci facku. Už teď lituje, že místo ředitelky brala a nechala se od docenta Strnada ukecat. Pavel by byl taky radši, kdyby měla klidnější práci a měli děti. To ale Helena nechce poslouchat.

 

Ludvík Strnad se potkává v nemocnici se svým otcem. Je v šoku, když se dozví, že je jen zástupcem ředitele, a že se tudíž budou potkávat na operačním sále.

 

Skála jede napravit včerejší propásnutou večeři. A při hledání mobilu se setká s milou sympatickou dámou svého věku, s Eliškou Tůmovou.

 

Olin dostal v práci padáka. 

PS: Jo, a jedná se o seriál Velmi křehké vztahy, ale to už jste viditelně poznaly samy... :)

   
04.09.2007 - Kultura - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [10] Jenny123 [*]

  Teď se řeší v VKV zda Simonu pustí z vězení, co myslíte, jak se s tím páni scénáristi poperou?

  superkarma: 0 26.08.2008, 13:22:24
 2. avatar
  [9] vininka [*]

  gentiana:

  superkarma: 0 04.09.2007, 18:21:58
 3. avatar
  [8] Jaštěrička [*]

  gentiana: i ta poznámka o vile

  superkarma: 0 04.09.2007, 17:35:30
 4. avatar
  [7] Meander [*]

  Já to dokázala! Přečetla jsem celou tu divokou konstrukci a řeknu vám, lidé dobří, to je snad ještě hrůznější než Ordinace v růžové zahradě.

  superkarma: 0 04.09.2007, 16:08:26
 5. [6] gentiana [*]

  tyrkys: A v tomto duchu jde pokračovat donekonečna. Aspoň je to zábavnější, než že kurva I. ve vile nafackovala kurvě II. ve vile a obě dohromady se divně koukaly na kurvu III. ve vile.

  superkarma: 0 04.09.2007, 15:40:46
 6. avatar
  [5] tyrkys [*]

  gentiana: to by byl trhák

  superkarma: 0 04.09.2007, 15:35:23
 7. [4] gentiana [*]

  A nakonec se do toho zaplete Alois (Jana Horáková), který je vlastně ztraceným synem generální ředitelky (Hana Nováková) z prvního manželství, který ukradne Elišce Tůmové (Dagmar Bláhová) psa a s policistou Pavlem (Filip Blažek) ho sežerou. To se nelíbí Kateřině (Markéta Hlodavcová), která má strach, aby Alois nechytil červíky.
  Celý film končí velkou hádkou ve skladu šroubů železáře Martina Andršta (Jan Hlahol), který je nakonec všechny zmlátí nohou od židle a odkráčí do zapadajícího slunce.

  superkarma: 0 04.09.2007, 15:31:41
 8. avatar
  [3] tyrkys [*]

  Ťapina: taky netuším, která bije

  superkarma: 0 04.09.2007, 14:49:15
 9. avatar
  [2] vininka [*]

  Ťapina: Velmi křehké vztahy....pokud se nemýlím

  superkarma: 0 04.09.2007, 14:34:50
 10. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Tohle je tisková zpráva? Hm, jsou tam jména herců, tak to asi bude děj nějakého seriálu. Nebylo by záhodno do tiskové zprávy uvést taky jakého a proč se to vlastně píše? Já holt fakt, ale opravdu, ale nedělám si srandu, nevím, kdo je Olin a Dagmar

  superkarma: 0 04.09.2007, 14:30:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme