Takže i na muže, který podvádí. Některé ženské totiž umí spojit své síly a vymyslet na podvodníka lest... Nevěrného Tomáše do ní snadno chytly. Dobře mu tak!

Upřímně, nedokázala bych si představit, že bych se snížila k tomu, že bych byla něčí milenkou. Nevěra je mi proti srsti, takže si i ve vztahu zakládám na tom, abychom si s partnerem byli věrní. Kdyby tomu bylo jinak, určitě bych to na svém protějšku poznala. Naštěstí jsem ale tuto situaci nemusela nikdy řešit a doufám, že to tak zůstane i do budoucna.

Takové štěstí ale neměla jedna moje kamarádka Petra. Zjistila, že její přítel Tomáš si našel někoho dalšího. Ze začátku jí bylo divné, že se přítel chová jinak. Ale přikládala tuto změnu problémům v práci, protože Tomáš byl ve vedoucí pozici firmy. Postupem času se ale choval čím dál podezřeleji. I jejich známým už se zdálo, že se s ním něco děje.

A pak Tom udělal osudovou chybu. Při odchodu do práce si zapomněl doma klíče od bytu. Petra měla jít ten den na noční, takže by se Tom neměl jak dostat po práci domů. Proto se rozhodla, že mu je zaveze do práce. Jakmile přijela na parkoviště dané firmy, zahlédla Tomáše s mladou blondýnkou. Dost se k sobě měli. Petra zůstala v autě sedět jako opařená. Měli se brzo brát a plánovali společnou budoucnost. Během chvilky jí v hlavě proběhl celý jejich vztah. Nemohla uvěřit vlastním očím, ale nedokázala v tu chvíli nějak zareagovat. S pláčem předala klíče od bytu na vrátnici firmy a jela domů.

Následující dny se díky práci téměř neviděli, ale stejně o to Petra nějak nestála. Nevěděla, jak se má teď k danému problému postavit. Cítila se zraněná, opuštěná a bezmocná. Pak ale dostala nápad. Nedalo moc práce zjistit, kde ta slečna Alena bydlí. Shodou okolností se k jejímu bytu vydala ve chvíli, kdy od ní zrovna odcházel Tomáš. Petra se schovala za keř, aby ji neviděl. Než Alena stačila zmizet za vstupními dveřmi, přišla k ní Petra. Během pár vteřin bylo jasné, o koho se jedná. Překvapivě Alena pozvala Petru dál. Společně probraly vše ohledně Tomáše. Petra se dozvěděla, že se s Alenou schází zhruba půl roku, ale za poslední dobu s ním zažívá celkem peklo. Uvažovala tedy o tom, že to s ním ukončí. To holkám hrálo do karet a vymyslely tedy na Tomáše lest.

Alena si s Tomášem domluvila schůzku v restauraci, kam často spolu chodili a Tomáš tam měl hodně známých. Udělala mu pěknou scénu za to, jak se k ní choval. Tomáš nevěřil tomu, co právě vidí a slyší. Hanbou by se nejraději propadl.

Petra zase pro Tomáše chystala „romantický večer“. Tomáš přišel sice domů naštvaný, ale když ho Petra mile přivítala, tak pookřál. Po večeři, když si Tomáš myslel, že se půjde na věc, ho ale Petra pěkně překvapila. Řekla mu, ať jde do ložnice jako první, že se ještě chce přichystat. Když tam Tomáš přišel, uviděl sbalené kufry. Následovala hádka a Tomáš zapíral, že by udělal něco špatně.

Když už byl konečně na odchodu z bytu, objevila se u jejich dveří Alena. V tu chvíli bylo Tomášovi vše jasné. Byl pěkně naštvaný, ale nakonec odešel pryč. Holky jeho odchod pěkně oslavily a časem se z nich staly i kamarádky. Tomáš doteď nenašel tu pravou a navíc jeho firma zkrachovala. Jak se říká, na každého jednou dojde!

PS: Tento příběh jsem napsala se svolením své kamarádky. Jména jsou pozměněna.

Čtenářka Mishka30

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Děkuju za dopis! :) Petra

Příspěvky k dnešnímu tématu mi už dnes, prosím, neposílejte. Brzy jednu z vás ocením knihou Záhady astrologie a úžasným barevným diářem pro rok 2014 s názvem Sdílení.

ffff

Reklama