Bulvár

Na jedné lodi

Ahoj Ženo-in!
I já musím na tebe zapět trochu té chvály, bylo by to nefér. Každý všední den, když rozžnu počítač (pro Pražáky: zapnu), nejdřív se podívám, copak přibylo za nové články. S tím jste mi trochu udělali čáru přes rozpočet, anžto přes víkend počítač zapínám málo, takže pondělky jsou teď poněkud, co do čtení, "náročnější" :-).

Strašně ráda čtu diskuse pod články a vidím, že spousta žen je na tom stejně jako já, mají stejné radosti a strasti, lezou jim na nervy vlastní maminky, které zároveň mají rády, neví kudy kam, když jim dítko "skáče po hlavě", mají nějaká ta kila navíc, zkrátka že na tom světě nejsem sama, komu se něco líbí nebo něco vadí. Spoustu zajímavých věcí jsem se taky dozvěděla, spoustu dobrot díky receptům na Ženě-in navařila a napekla, spoustu erotické inspirace nasbírala - Ženo-in, jen tak dál!

A tu úvodní žlutou barvu bych taky nechala, je krásně pozitivní, jako celý váš web!

Hezký den,  hblaziko

Moc děkujeme, taková slova nás opravdu těší. Teď to možná vypadá, že otiskujeme jenom pochvalné maily. Věřte, otiskeme i ty kritické. Pokud máte nějaké výhrady a výtky, napište nám. redakce@zena-in.cz

Krásné pondělí všem přeje dnešní editorka 

   
25.04.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme