Zdraví

Na jeden den bude Studio Bomton jenom vaše!!

 

 

DEN KRÁSY S BOMTON studiem v Myslíkové 31

 

Bomton, síť vlasových a kosmetických studií funguje na českém trhu úspěšně již 10 let. Pečuje o image pěti tisíců klientů každý měsíc, a to už je úctyhodný vzorek zákazníků pro to, aby se všímavý salon o něm něco dověděl.

V poslední době stoupá potřeba komplexního servisu péče o tělo i ducha a dominuje osobní a individuální přístup ke klientovi. Každý člověk má své osobité kouzlo, které nepodléhá obecnému vkusu ani obecným pravidlům. Proto je důležité poznat potřeby a přání jednotlivce a vyhovět jeho specifickým nárokům, což nebývá plně a dokonale možné v běžném provozu studií.

 

Proto se Bomton rozhodl nabídnout svým klientům speciální čas a program služeb. Den krásy s Bomtonem je jeden den strávený ve studiu v centru Prahy, ve společnosti podobně náročných a smýšlejících lidí, kdy se zákazníkům věnují kadeřníci, vizážisté, manikérky, stylisté a další profese, užívající dobrého jména na trhu v oblasti služeb a péče o tělo. Klient dostane komplexní péči a může si, dle přání, vybrat z jejich nabídky. Produkty a zboží, které se váží k tomuto oboru, jsou jen a pouze v tento den dostupné za speciálně zvýhodněné ceny. Mezi nabídku patří módní kolekce a doplňky, výživa, kosmetické a vlasové přípravky atd.

Den krásy s Bomtonem šetří klientům čas, dopřává jim komfortní a profesionální péči o zevnějšek, a to za podpory okolí, které je naladěno na stejnou vlnu a dává prostor pro diskuse na společné téma: krása, móda, životní styl.

 

 

Nejbližší termín je vypsán na 16. duben  od 9h00 hodin do odpoledních hodin ve Studiu Bomton v Myslíkové 31 v Praze 1. 

Studio v centru metropole je oázou klidu a harmonie, dvorní trakt umožňuje únik z ruchu okolního světa a přilehlých uličních tepen velkoměsta. Interiér je vybaven velmi moderně a zahrnuje kadeřnickou sekci, včetně polohovacích lůžek pro obřady Kérastase, kosmetickou a pedikérskou kabinu a manikérské stolky.

 

Program Dne krásy se skládá z kadeřnických služeb, zahrnujících obřady Kérastase, střihy a barvení vlasů. Další prováděnou službou bude vizážistika, obnášející líčení a poradenství, a základní manikúra, včetně lakování nehtů. Nad rámec základní péče Bomtonu se představí kosmetická speciální ošetření jako je Neostrata, Botoplanner a Botox, zahrnující i ukázku procedur. Jedná se o kosmetologickou péči běžně neposkytovanou kosmetickými pracovišti,  která velmi účinně  bojuje proti vadám a problémům pleti a brání jejímu stárnutí a opotřebování.  
Módní značka Steilmann nabídne kolekci oblečení pro jaro a léto 2005 s možností zakoupení přímo na místě. A stejným způsobem bude možno seznámit se a nakoupit přípravky Imedeen, doplňující péči o pleť. K dispozici bude i měření hustoty a struktury kůže ultrazvukovým scannerem.
 

Přihlášky jsou na www.bomton.cz a jejich uzávěrka je 4. 4. 2005. Jelikož počet osob je omezen, doporučujeme jednat rychle. Těšíme se na vás 16. dubna v Bomton studiu v Myslíkové.

                                                                             

Čtenářky Žena-in.cz  mají nyní možnost získat slevu, pokud chtějí využít služeb studia Bomton v Myslíkově ulici. Kadeřnické služby včetně obřadu Kérastase, střihu a barvení, vizážistické a manikérské a poradenské, jsou za 4 000 Kč včetně barvení vlasů a za 3 500 Kč pokud si vlasy barvit nenecháte. Stačí, když pošlete na adresu www.bomton.cz přihlášku, ve které uvedete, že jste ze Žena-in.cz, a získáte bonus v podobě 15% slevy.

   
21.03.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Vivian [*]

  v Myslíkové ulici?

  superkarma: 0 21.03.2005, 16:29:27
 2. avatar
  [10] Suzanne [*]

  Hůůů...Když si to pořídím jinde každé extra, tak to přijde levněji. Takže by to asi chtělo udělat trochu cenu, ne?

  superkarma: 0 21.03.2005, 16:05:28
 3. [9] janina01 [*]

  Jo jo, taky nejsem socka, ale ty 4000 utratím za kadeřníka doma i se super oblečením

  superkarma: 0 21.03.2005, 16:03:16
 4. [5] Frixi [*]

  Já tam chodím a vyplatí se, fakt. Sice je to drahé, ale účes perfektně sedí a dá se skvěle udržovat. Ostříhali mě v lednu a furt mi to drží , te´d se tam chystám na barvu, protože šediny už zase vylejzají.

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:17:06
 5. avatar
  [4] Irena1 [*]

  Manx: jsem na tom jako ty...ev. bych ještě možná dla 4000, pokud bych ve výsledku byla spokojená. Jinak si vlasy přibarvím sama, stříhá mě kamarádka, když potřebuju nalíčit, tak mám další kamarádku a rady jsou mi obvykle stejně k ničemu, protože opravdu nemám peníze na zcela nový šatník, nejkvalitnější kosmetiku a čas na denně 2 hodiny před zrcadlem...

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:04:57
 6. avatar
  [3] tomáš [*]

  Kvalitní péče o vlasy,účes dokonale padnoucí k typu ...jé, to bych ráda! Cože - 4000 ??? Tak to bohužel

  superkarma: 0 21.03.2005, 10:49:06
 7. avatar
  [1] svetluszka [*]

  Jo, jo a já "socka" na mateřské si obarvím vlasy doma a ostříhá mě kamarádka- za to, že jí pohlídám malýho..

  superkarma: 0 21.03.2005, 08:05:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme