Snad každá žena najde na své kráse nějaké ty chybičky. Ať už jsou to vrásky kolem očí, povadající pleť obličeje, celulitida nebo nějaký ten faldík navíc.

Také byste uvítala něco jako autoservis, pardon - bodyservis, kde by vám udělali celkovou generálku? Kam byste přišla unavená, lehce opotřebovaná a nespokojená a odešla zkrásnělá, omlazená a jako znovuzrozená? Ne, to není utopie, ale realita. Takový servis si můžete dopřát ve studiích Bomton, kde vás zkrášlí, zregenerují, zkrátka dají do kupy doslova od hlavy k patě, jako byste strávila dovolenou v lázních.

Seznamte se speciální nabídkou a technologickými novinkami, které vám pomůžou najít cestu k dokonalé kráse.

BOMTON CENTRUM KRÁSY - spa&wellness nabízí:

ROZJASNĚNí OČI BEZ VRÁSEK: Intenzivní kaviárové liftingové ošetření očního okolí okamžitě osvobodí pleť okolo očí od otoků, dodá jí potřebnou výživu a zredukuje vrásky. Pokožka bude pevnější, vypnutá a krásně rozjasněná.

ABSOLUTNÍ NOVINKA: Bomton Centrum představuje METTA-CRILL - trvalý injekční implantát pro odstranění známek stárnutí a nápravu estetických vad. Korekce všech částí těla. Provádí se ambulantně metodou bioplastie.

INFRA SPA: Speciální přístroj pro regeneraci těla s výrazně zeštíhlujícími účinky.

LIPOSUKCE BEZ SKALPELU: Zeštíhlující přístroj výrazně zredukuje celulitidu a vykreslí nové křivky těla. Eliminuje vrásky v obličeji, zeštíhlí a zformuje tělo, zmírní strie.

Co tomu říkáte? Není náhodou právě teď ta nejlepší doba na celkovou generálku? Blíží se Vánoce a vy si ji můžete nadělit jako dárek. Nebo naopak. Nevíte si rady, co k Vánocům koupit mamince, dobré kamarádce nebo kolegyni?

bomton

Buďte originální a nadělte jim krásu v podobě dárkového poukazu v hodnotě, kterou si sami určíte! Poukazy platí pro veškeré kadeřnické a kosmetické služby, spa&wellness, pedikúru i manikúru, fitness a solárium, takže můžete obdarovat jak muže, tak ženy. Jsou k dostání ve všech studiích Bomton a jejich platnost je 3 měsíce ode dne zakoupení, takže si obdarovaný může sám vybrat termín, který mu vyhovuje.

Více na www.bomton.cz

 

 

 

Reklama