takže je vám možná jasné, že s nahotou má své zkušenosti. Je na ni zvyklá od malička, když jezdila s rodiči na nudipláž do tehdejšího NDR.

Já nemám vůbec žádné problémy s nahotou. Již jako malá jsem jezdila s rodiči na dovolenou do NDR do nudistického kempu. Byl to nádherný kemp v lesích u krásného jezera, které bylo přírodní rezervací. Bylo tam spousty zvířat, ptáků a nádherných rostlin. Na kmenech se vyhřívaly želvy a na loďce se propojovacími kanály dalo jezdit i po okolních jezerech a pozorovat přírodu.

Lidé se zde chovali naprosto přirozeně a nahota byla součástí každodenního života. Nikde nebyli žádní čumilové, co by vás okukovali. Byla tam pohoda a kamarádské prostředí. Jeden druhému pomáhal třeba při stavění stanů nebo karavanů. Když někdo jel na nákup, tak se optal, zda někdo něco nepotřebuje. Vždycky jsme se na dovolenou těšili a byli tam tři týdny.

Ceny v NDR byly nízké a ještě jsme propašovali nějaké potřebné věci, které u nás nebyly k sehnání. Když mi bylo 18 let, naši dostali devizový příslib a jeli jsme do Jugoslávie. Tam jsme také objevili FKK kemp. Prvotní dojem byl dobrý, ale po několika dnech na pláži jsme zjistili, že je tam několik Čechů, kteří chodí v plavkách a natáčí si nahé ženy na kameru.

To můj taťka nerozdýchal a jednoho z nich napadl a chtěl mu kameru rozšlapat. Naštěstí se k němu přidalo pár okolních cizinců a čecháčci opustili kemp. Další rok jsme opět jeli do NDR. Jezdili jsme tam i potom, co jsem měla už svoje děti.

Po sloučení Německa jsme tam byli už jen jednou, protože ceny pro nás rapidně vzrostly a na to už jsme neměli. Na naše nuda pláže nechodím, protože mi strašně vadí to množství čumilů okolo. Na dovolené u moře mi nedělá problém sundat vrchní díl plavek, ale vždy si předem ověřím, že se to v té konkrétní zemi smí.

krásné prázdniny blesksoft

Milá bleskosoft, na FKK v NDR taky ráda vzpomínám. Byla to první nudistická pláž, na které jsem byla. Zpočátku mi to trochu vadilo, styděla jsem se, ale když jsem viděla, jak jsou ti lidé v pohodě, zvykla jsem si. Tam také ztratíte veškeré mindráky ze svého těla

Text nebyl redakčně upraven

Reklama