.

Na FKK v NDR vzpomíná čtenářka s nickem blesksoft

Novinky

Na FKK v NDR vzpomíná čtenářka s nickem blesksoft

takže je vám možná jasné, že s nahotou má své zkušenosti. Je na ni zvyklá od malička, když jezdila s rodiči na nudipláž do tehdejšího NDR.

Já nemám vůbec žádné problémy s nahotou. Již jako malá jsem jezdila s rodiči na dovolenou do NDR do nudistického kempu. Byl to nádherný kemp v lesích u krásného jezera, které bylo přírodní rezervací. Bylo tam spousty zvířat, ptáků a nádherných rostlin. Na kmenech se vyhřívaly želvy a na loďce se propojovacími kanály dalo jezdit i po okolních jezerech a pozorovat přírodu.

Lidé se zde chovali naprosto přirozeně a nahota byla součástí každodenního života. Nikde nebyli žádní čumilové, co by vás okukovali. Byla tam pohoda a kamarádské prostředí. Jeden druhému pomáhal třeba při stavění stanů nebo karavanů. Když někdo jel na nákup, tak se optal, zda někdo něco nepotřebuje. Vždycky jsme se na dovolenou těšili a byli tam tři týdny.

Ceny v NDR byly nízké a ještě jsme propašovali nějaké potřebné věci, které u nás nebyly k sehnání. Když mi bylo 18 let, naši dostali devizový příslib a jeli jsme do Jugoslávie. Tam jsme také objevili FKK kemp. Prvotní dojem byl dobrý, ale po několika dnech na pláži jsme zjistili, že je tam několik Čechů, kteří chodí v plavkách a natáčí si nahé ženy na kameru.

To můj taťka nerozdýchal a jednoho z nich napadl a chtěl mu kameru rozšlapat. Naštěstí se k němu přidalo pár okolních cizinců a čecháčci opustili kemp. Další rok jsme opět jeli do NDR. Jezdili jsme tam i potom, co jsem měla už svoje děti.

Po sloučení Německa jsme tam byli už jen jednou, protože ceny pro nás rapidně vzrostly a na to už jsme neměli. Na naše nuda pláže nechodím, protože mi strašně vadí to množství čumilů okolo. Na dovolené u moře mi nedělá problém sundat vrchní díl plavek, ale vždy si předem ověřím, že se to v té konkrétní zemi smí.

krásné prázdniny blesksoft

Milá bleskosoft, na FKK v NDR taky ráda vzpomínám. Byla to první nudistická pláž, na které jsem byla. Zpočátku mi to trochu vadilo, styděla jsem se, ale když jsem viděla, jak jsou ti lidé v pohodě, zvykla jsem si. Tam také ztratíte veškeré mindráky ze svého těla

Text nebyl redakčně upraven

   
31.07.2012 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] tajnostii [*]

  Já také raději schovaná za kamenemSml30Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 31.07.2012, 23:19:40
 2. avatar
  [7] Kytinkak [*]

  já u moře byla a vždy byly zátoky kde byl nudismus

  superkarma: 0 31.07.2012, 22:47:14
 3. avatar
  [6] hubajda [*]

  Trefa — #5 ja jsem byla nekolikrat a za mladych let tez jsem chodila na nuda a bylo to super zadne mokre plavky nic skrti a zadne bile mista

  superkarma: 0 31.07.2012, 22:25:26
 4. [5] Trefa [*]

  Trefa:nikdy jsem u more nebyla,ale pamatujisi dobre ze se jezdilo do NDR na nudistickou plaz.ale i na Slovensku byla nudisticka plaz.

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 31.07.2012, 21:51:22
 5. [4] Roland [*]

  Kemp v NDR, co se přírody týče a i ochoty si pomoc mohl být super.

  superkarma: 0 31.07.2012, 19:03:59
 6. avatar
  [3] ekleinovka [*]

  átéčko — #2 právě,že jsou normální.Slintáci  a šmíráci,co tam lezou ulovit nějaký snímek nebo video je používají k ukojení svých úchylek,s těmi člověk nic nenadělá,leda,že se najde chlap,který je vypoklonkuje a řádně rázně

  superkarma: 0 31.07.2012, 19:02:49
 7. avatar
  [2] átéčko [*]

  blesksoft to napsala správně. Že tam nikdo nikoho neočumoval, všem to připadlo normální.

  Mně nepřijdou normální čumilové a úchyláci, co si to fotí a natáčí a nechápu proč. Třeba to přinese své obézní drahé polovičce do hotelu se slovy, koukej, Máňo, jak se tam ty baby vystavují a rozvalují. A oba se pohršeně ušklebují, jak to není normální...a koukej tady na tuhle, té je nejméně 50, a že jí není hanba!...

  1. na komentář reaguje ekleinovka — #3
  superkarma: 0 31.07.2012, 18:22:00
 8. [1] dadma [*]

  Dokud se tam nesetkáte se svým spolupracovníkem a jeho paní (řádně vyvinutou) a jsou o generaci starší ,tak ve věku vašich rodičů se kterými se dobře znají.Pán u nás jezdil sanitkou a asi byli zvyklí tam jezdit,chovali se úplně bezprostředně.Mě se to naštěstí nestalo ,ale mojí kolegyni,která tam byla jako čerstvá novomanželka se svým mužem a tenhle pán se svojí paní je zahlédli a celí natěšení volali "Janíííí" kolegyně říkala,že kdyby mohla tak se zahrabala do toho písku,že jí bylo strašně trapně. 

  superkarma: 0 31.07.2012, 16:57:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme