.

Na filmový festival v Cannes zavítala i nestárnoucí Jane Fondová. Co prozradila ohledně svého vzhledu?

Novinky

Na filmový festival v Cannes zavítala i nestárnoucí Jane Fondová. Co prozradila ohledně svého vzhledu?

Milé ženy, ve čtvrtek jsme probíraly, která káva vám nejvíce chutná a jak snášíte přeplněné dopravní prostředky. Dnes moje první myšlenka patří filmovému festivalu v Cannes, který právě probíhá.

Minulý týden zahájily největší společenskou událost sezóny, filmový festival v Cannes, první filmové hvězdy, které se prošly po slavném červeném koberci. Nechyběly mezi nimi i krásné ambasadorky značky L´Oréal Paris, která je hlavním make-up partnerem festivalu, například nestárnoucí Jane Fondová, o které dnes přinášíme celý článek.

Doporučuji k nahlédnutí a zvlášť upozorňuji na dvě videa se cvičením, která od sebe dělí pěkná řádka let, nicméně ukazují, že když chce být člověk fit a věnuje tomu určité úsilí, tělo se mu odvděčí. A sem tam je prý legální pomoci si malým přispěním „vnější síly“.

Koneckonců sama Jane Fondové nedávno odpověděla na otázku, jak to dělá, že tak stále dobře vypadá naprosto upřímně: „Jsou to z třiceti procent geny, z třiceti procent dobrý sex, třicet procent dělá sport a zdravý životní styl a zbývajících deset procent musím s vděkem přičíst svému plastickému chirurgovi.

L´Oréal Paris

Dámy L´Oréal Paris v Cannes

A mě hned napadá první dotaz: Jak jste na tom, milé ženy, v tomto směru vy? Zbývá vám nějaký čas na „posilování“ svého zdraví a krásy? Redakční e-mail je vám také po celý den k dispozici: redakce@zena-in.cz

   
19.05.2014 - Redakční novinky - autor: Marcela Macáková

Komentáře:

 1. [2] Marcela Macáková [*]

  kobližka — #1 Dobrý den, odpověděla jsem vám pod ten druhý článek. Souhlasím s vámi Děkuji a pěkný den.

  superkarma: 0 19.05.2014, 13:16:43
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  V tomto článku má herečka své příjmení přechýlené,v dalším ne.Tak by to asi mělo být v obou případech stejné,ne? Sml80Bez toho přechýlení.

  1. na komentář reaguje Marcela Macáková — #2
  superkarma: 0 19.05.2014, 12:06:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme