Měla čtenářka s nickem Biovirus, která dostala štípanec. Prý od mochničky. Já myslím, že to byla muchnička, ale nechci se hádat. Ale ať je to muchnička nebo mochnička, dokázala ji pořádně potrápit. Vosa je prý proti tomu slabý čajíček. Děkujeme za příspěvek

Ahoj všem, dnešní téma je opravdu bolavé a to moc ! Já jsem asi nějaký magnet na všechny ty otravné vosy a mochničky. Nedávno mě zrovna jedna z mochniček ukousla do zadku. Tak příšernou bolest jsem ještě nezažila. Na dupě vyboulenina velikostí evropské unie, v očích slzy podobné hrachu a z úst mi vyjeklo zakňučení, že se i náš pesan lekl a začal po mě štěkat.

Děti se také lekly a začaly brečet, mně úplně zmrtvěla celá noha a manžel mě musel odnést domů ( to bylo nejlepší a nejkrásnější na tom všem) pak mi místo vpichu natřel octem, prý aby mě to tolik neštípalo. Je fakt, že to trošku přestalo bolet, ale pro velký úspěch se mi zadek  zvětšil na další dva zadky. Nenáviděla jsem ty hnusné mochny, nešetřila jsem nadávkami na jejich adresu a za trest bych je nejraději zabila. Zadek jsem si dva dny musela ledovat, spaní moc nepřipadalo v úvahu a sedět? Ještě že mi od porodu doma zůstalo takové to nafukovací kolo, co si těhulky kupují, když je po porodu všechno bolí.

Takže tato zrůdná létající zvířata nesnáším a do toho samozřejmě započítávám i vosy. Ne, že bych byla nějaký cimprlich, ale vosí bodnutí bolí, pak napuchne a co já vím, kdo je a nebo není alergický na jejich jedovaté žihadlo?

Takže tyto nepřítelkyně normálně ničím a stříkám dostupnými prostředky. Cítím se při tom jako bojovník - amatér, ale vždy nad nimi vítězoslavně vítězím . A ony se musí stáhnout pryč. Jednou jsme měli i vosí hnízdo pod střechou, to jsem volala odbornou pomoc, protože tolik žihadel bych asi nesnesla. Od zásahu máme pokoj.

Mimochodem, máte rádi komáry? Já je NESNÁŠÍM !!! Proč  a kvůli čemu vlastně obývají tento svět? K čemu jsou užiteční? K tomu, aby nás po parném dni kousali a píchali všude po těle? Tak to děkuju, to byl skvělý tip na nové zvířectvo. Nedávno jsem si na ně pořídila nový sprej, sice krásně voní, ale vůůůbec to na ty komářiska nepůsobí. Že by jim to vonělo také? Dejte mi na ně někdo dobrý, osvědčený a hlavně stoprocentní tip, jak je odpudit. Díííky.

Včelky naopak miluju. Nevadí mi jejich píchnutí, ony totiž nepíchnou, pokud nejsou v ohrožení života, umřely by. A jsou lidem užiteční - na rozdíl od těch, co jsem popsala nahoře. Takže včelky, klidně přileťte k nám na zahrádku, nacucněte si pylu z našich kytiček a opylujte všechno kolem, protože bez vás, by svět byl šedivý a škaredý.

Píchancům zdar a včelkám klid, přeje Biovirus

My jsme komáry odpuzovali Raidem do zásuvky, ale venku si s tím asi moc nepomůžete.

Jak jste na tom s hmyzem vy, milé ženy-in? Bojíte se žihadel a štípanců? Máte dokonce alergii? Jak proti bodavému hmyzu bojujete? Poradily byste čtenářce Biovirus, jak na komáry? Pište, raďte, diskutujte, a klidně si i postěžujte na dnešní téma Žihadla a štípance

redakce@zena-in.cz

POZOR! Grázlovská soutěž stále pokračuje. Pravidla najdete ZDE

BRŽO

 

 

 

 

Reklama