Domácnost

Na Doma - poradí vám v jakékoliv situaci

nadoma

Každá rada dobrá, říká se, ovšem je-li k tomu ještě rychlá, pak doslova nad ono pověstné zlato. Právě takové rady máte kdykoliv na dosah na internetových stránkách Na Doma.

Je to někdy jako naschvál, zrovna když spěcháte, něco pokazíte a nevíte, jak to rychle napravit. Třeba při vaření. Jindy vám zase pěkně brnká na nervy dítko. Nimrá se v jídle a ne a ne talíř vyprázdnit, zatímco vy už přešlapujete obutá u dveří. Nemusíte být ale vždy v časovém presu, aby vám přišla vhod dobrá rada či šikovný tip. Ráda byste například svůj volný čas vyplnila příjemným koníčkem, ale chybí vám inspirace. Nebo naopak. Z každodenního kolotoče se vám už sice točí hlava, ale vy z něj jen tak sama od sebe ani na chvíli vystoupit nedokážete. Nejen v těchto situacích, ale i v mnoha dalších najdete pomoc právě na stránkách Na Doma on-line.

Využijte již osvědčené fígle

Kdo nepotřebuje poradit? Alespoň občas. Stránky  Na Doma on-line jsou plné praktických tipů a rad, které využijete v domácnosti, při práci na zahradě, v péči o své zdraví, při výchově dětí či výběru dovolené… Během listování v nich objevíte nejrůznější fígle, zlepšováky či babské rady, které jako „své osvědčené“ poskytly stránkám Na Doma ženy, jako jste vy.

Ptejte se našich odborníků

nadomaŘíkáte si právě, že váš problém je natolik specifický a závažný, že se s ním svěříte raději jen profesionálovi? Prosím. Na stránkách Na Doma jsou vám k dispozici a připraveni dát fundovanou odpověď i odborníci. Třeba na to, jak správně cvičit a upravit si jídelníček doslova na tělo, abyste konečně zredukovala svoji váhu a neublížila si přitom, nebo jakou životosprávu byste měla dodržovat, potřebujete-li snížit hladinu cholesterolu v krvi, či jak by se mělo stravovat vaše dítě úměrně svému věku.

Přispějte svými vychytávkami i vy

A protože dobrých rad není nikdy dost, svou troškou do mlýna můžete přispět i vy. Jistě máte své vychytávky, které ocení a rády využijí i ostatní. Stránky Na Doma tu jsou totiž nejen pro vás, ale jsou i vaše, a tak se na jejich obsahu můžete také podílet. A podle toho, jak budete aktivní, budou navíc na vaše konto přibývat za odměnu hvězdičky, které pak vyměníte za příjemné dárečky. Milá překvapení na vás čekají i v nejrůznějších soutěžích.

Objevujte nové recepty

nadomaPatříte-li k té většině žen, které rády vyhledávají a zkoušejí nové kuchařské recepty, pak stránky Na Doma jsou pro vás ta nejlepší adresa. Najdete jich tu stovky – klasiku, speciality, pokrmy vhodné pro děti, moučníky a samozřejmě i rychlovky, jež vás zachrání, právě když máte naspěch.

Možná zalitujete, že jste do stránek Na Doma nenahlédla už dávno. Nikdy však není pozdě, od příště už usnadní práci a ušetří čas i vám.

Stačí zadat www.nadoma.cz

Dozvíte se, co potřebujete!

   
09.07.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] jiti [*]

  Stránky na doma jsou stejně nově zmršené jako ty na ženě in. Přestala jsem tam chodit.

  superkarma: 0 18.07.2009, 11:38:36
 2. [10] Zdenča [*]

  Na Nadoma jsem chviličku a líbí se mi

  superkarma: 0 18.07.2009, 10:43:56
 3. [9] dasad [*]

  ja mam nadoma moc rada, chodim tam na recepty, vyhravam v soutezich a uz jsem nasbirala i dost hvezdicek na nekolik darku. a mimochodem, misa ve vanicce je super

  superkarma: 0 14.07.2009, 20:54:44
 4. [8] helča 65 [*]

  Sml16 Ochutnala jsem Míšu na dřívku i ve vaničce a zdá se mi, že ten na dřívku je chutnější. Možná i díky čokoládové polevě. Vyrábím si tento krém doma z tvarohu, šlehačky a čokolády a je to vynikající. Sml59

  superkarma: 0 10.07.2009, 08:02:07
 5. [7] Bubuhlubla [*]

  dřív jsem na nadoma chodila každý den,ale teď už ne.Nové stránky se mi moc nelíbí a recepty byly dřív mnohem přehlednější.Škoda,že to nenechali jak to bylo před tím.

  superkarma: 0 09.07.2009, 22:01:46
 6. [6] bles [*]

  nadoma je super - mají nové stránky a mě se moc líbí - určitě se snaží - chodím tam už skoro 4 roky a nasbírala jsem i krásné dárky.

  superkarma: 0 09.07.2009, 19:49:50
 7. avatar
  [5] Milala [*]

  Myškomedvídek — #1 Mně se zase zdá o něco lepší a přehlednější.Horší je to tady,i když se móc snaží!

  superkarma: 0 09.07.2009, 13:47:05
 8. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Anime Otaku — #3 Nám chutná klasický Míša na dřevě a to se s tím absolutně nedalo srovnávat. Měli jsme ten tvarohovo kakaový a jsem opravdu zklamaná. Tvaroh domácí jsem ochutnala i vyrobila, neboj,nemám oči zalepené akčním letákem supermarketu

  superkarma: 0 09.07.2009, 13:17:49
 9. [3] Anime Otaku [*]

  ToraToraTora — #2 Mě míša ve vaničce chutná a pokud si myslíte, že to tvaroh nevidělo ani z rychlíku, tak jste nikdy neochutnala pravý vesnický tvaroh z čerstvého mléka, ale jenom ty blafy z obchoďáků...

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #4
  superkarma: 0 09.07.2009, 13:12:31
 10. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Nedávno přišel časopis a v něm kupony, tak jsem si řekli, že ochutnáme toho Míšu ve vaničce. Kdo někdy ochutnal Míšu jako cuc na kládě, tak radím, nezkoušejte vaničku. Tvaroh to nevidělo ani z rychlíku podle chuti. Slabota

  1. na komentář reaguje Anime Otaku — #3
  superkarma: -1 09.07.2009, 12:57:49
 11. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  na doma už chodím dlouho,ted se to zhoršilo co udělali nový portálSml22

  1. na komentář reaguje Milala — #5
  superkarma: 0 09.07.2009, 11:36:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme