Novinky

Na co se zítra můžete těšit na Ženě-in? Čtěte!

Zítřejší magické datum nenechává chladnými ani nás v redakci. Proto jsme pro vás připravili řadu „čarodějnických“ článků do rubrik Magie, Cestování, Láska a vztahy, Styl nebo Vaření. Těšte se na zítřek - a my se budeme těšit na vás!

caro

Malá ochutnávka z článků, které pro vás připravujeme na zítra:

V rubrice Magie si přečtěte, jakou historii má Nápoj lásky, jak se dá připravit - a jestli je vůbec dobrý nápad to zkoušet. Jaké jsou výhody i nevýhody čarování s lidskými city, prozradí šamanka Markéta Švarcová.

Nejste na kouzla a čáry? Přesto si můžete nápoj lásky připravit - bude zdravý a chutný zároveň. Recept najdete v rubrice Vaření, připravila ho pro vás Alena Elly Kolaříková.

Pro milovnice módy: Černá bude zase in - vypadá tajemně a sluší všem.
Že vám ne? Pak najdete určitě inspiraci v článku Dany Haklové: Chcete radši romantiku? Zkuste krajku.

Rády cestujete - třeba i prstem po mapě? Klára a Radek Křížovi nedávno pobývali na Bali - setkali se zde s Filipem Keménym, který na Bali žije a ví leccos o tamních zvycích i magických rituálech. Dočtete se o tom v článku s titulkem Bali je plné duchů a někdy se kvůli nim nejde ani do práce.

A nakonec i tuzemské tipy na výlet - tajemná místa v Čechách i na Moravě stojí za vaši návštěvu. Která to jsou? Zjistíte v článku Kam si dneska zaletět na koštěti...

Pokud se ale nikam nechystáte, zůstaňte klidně s námi - pobavit se můžete také u čarodějnického kvízu, který pro vás sestavila Lucie Paličková. Víte, co se s vámi stane, když vás někdo uhrane?

Přijďte zítra na ženu-in, těšíme se na vás!

   
29.04.2014 - Redakční novinky - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Léthé [*]

  tak už se těším na příběhy z BaliSml36

  superkarma: 0 29.04.2014, 17:27:39
 2. avatar
  [1] haluška [*]

  vyzerá to zaujímavo, tak držím palce, aby to tak naozaj bolo. A teším sa, že si zasa prečítam niečo zaujímavé. Napríklad to, prečo a kde sa vzalo to, že ježibaby lietajú na metle.

  superkarma: 0 29.04.2014, 15:23:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme