Redakční porada o plánu na příští týden tentokrát musela proběhnout bez našeho velkého šéfa Radka Kříže, který čerpá na dovolené na Krétě síly pro další boj s námi, milými podřízenými. :) Doufáme, že to, co jsme naplánovali, se vám i jemu bude líbit.

Kdo kdy bude editovat a jaké téma si pro vás připraví?

V pondělí 5. 9. se na vás chystá Saša Stušková, která chce vědět: Kdy jste se naposled opila? A jak jste si pomohla z kocoviny? Saša má pro vás jistě spoustu svých vlastních „receptů“, co s bolavou hlavou po opici, na poradě totiž nesměle pípla, že se jí „zadařilo“ si pěkně přihnout na poslední dovolené a ráno prý bylo těžké... My jsme ale zvědaví také na vaše příběhy a rady!

V úterý 6. 9. nažhavte foťáky nebo projděte své fotoarchivy z cest a dovolených, protože Jakub D. Kočí pro vás připravil oblíbené fototéma! Tentokrát ho ale nezajímá vaše oblíbená kabelka, brousí si totiž zuby na všemožné rarity, které jste kde objevily a fotoaparátem zvěčnily!

Ve středu 7. 9. bude editovat šéfredaktor Radek Kříž, ale protože je na dovolené, zůstává téma, které chystá, zahaleno rouškou tajemství... budeme vás tedy trochu napínat, přijít může s čímkoli, na co se ale těšit můžete určitě, to je tradiční středeční velká soutěž!

Ve čtvrtek 8. 9. vás opět přivítá Kuba Kočí. A bude záludný! Chystá se vám totiž nahlédnout pod pokličku, ale pozor! Nechce vědět, jaký je váš kuchařský „majstrštyk“ a co všechno umíte dokonale uvařit nebo upéct, ale naopak ho zajímají vaše kuchařské průšvihy. Máte odvahu „pochlubit se“ se svými neúspěchy v kuchyni? Dodáte tím třeba odvahu těm, které mají pořád v zástěře a s vařečkou v ruce trému!

Týden ukončí páteční (9. 9.) editace Dany Svobodové. Ráda by se spolu s vámi zamyslela nad tím, proč chlapi tak neradi nakupují... Anebo je ten váš větší nákupní maniak než vy? A jaké to je s chlapem na nákupech?

Po celý týden vás budeme zásobovat články s různými tipy, radami a příběhy, a nezapomeneme ani na vámi oblíbené rozhovory... Saša Stušková sice ještě neví, koho se jí podaří po dovolených dohnat, ale výběr jmen je určitě zajímavý: můžete se těšit buď na křehkou Sabinu Laurinovou, na režiséra Zdeňka Trošku, anebo na historie znalého Standu Motla!
A my se zase těšíme na vaše příspěvky!

Za redakci

Klára Milošová

 

Reklama