Bulvár

Na co se můžete těšit v týdnu od 5. do 9. září?

Redakční porada o plánu na příští týden tentokrát musela proběhnout bez našeho velkého šéfa Radka Kříže, který čerpá na dovolené na Krétě síly pro další boj s námi, milými podřízenými. :) Doufáme, že to, co jsme naplánovali, se vám i jemu bude líbit.

Kdo kdy bude editovat a jaké téma si pro vás připraví?

V pondělí 5. 9. se na vás chystá Saša Stušková, která chce vědět: Kdy jste se naposled opila? A jak jste si pomohla z kocoviny? Saša má pro vás jistě spoustu svých vlastních „receptů“, co s bolavou hlavou po opici, na poradě totiž nesměle pípla, že se jí „zadařilo“ si pěkně přihnout na poslední dovolené a ráno prý bylo těžké... My jsme ale zvědaví také na vaše příběhy a rady!

V úterý 6. 9. nažhavte foťáky nebo projděte své fotoarchivy z cest a dovolených, protože Jakub D. Kočí pro vás připravil oblíbené fototéma! Tentokrát ho ale nezajímá vaše oblíbená kabelka, brousí si totiž zuby na všemožné rarity, které jste kde objevily a fotoaparátem zvěčnily!

Ve středu 7. 9. bude editovat šéfredaktor Radek Kříž, ale protože je na dovolené, zůstává téma, které chystá, zahaleno rouškou tajemství... budeme vás tedy trochu napínat, přijít může s čímkoli, na co se ale těšit můžete určitě, to je tradiční středeční velká soutěž!

Ve čtvrtek 8. 9. vás opět přivítá Kuba Kočí. A bude záludný! Chystá se vám totiž nahlédnout pod pokličku, ale pozor! Nechce vědět, jaký je váš kuchařský „majstrštyk“ a co všechno umíte dokonale uvařit nebo upéct, ale naopak ho zajímají vaše kuchařské průšvihy. Máte odvahu „pochlubit se“ se svými neúspěchy v kuchyni? Dodáte tím třeba odvahu těm, které mají pořád v zástěře a s vařečkou v ruce trému!

Týden ukončí páteční (9. 9.) editace Dany Svobodové. Ráda by se spolu s vámi zamyslela nad tím, proč chlapi tak neradi nakupují... Anebo je ten váš větší nákupní maniak než vy? A jaké to je s chlapem na nákupech?

Po celý týden vás budeme zásobovat články s různými tipy, radami a příběhy, a nezapomeneme ani na vámi oblíbené rozhovory... Saša Stušková sice ještě neví, koho se jí podaří po dovolených dohnat, ale výběr jmen je určitě zajímavý: můžete se těšit buď na křehkou Sabinu Laurinovou, na režiséra Zdeňka Trošku, anebo na historie znalého Standu Motla!
A my se zase těšíme na vaše příspěvky!

Za redakci

Klára Milošová

 

   
01.09.2011 - Blog redakce - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Klára Wimmerová [*]

  Rikina — #3 Ano, Dana si chtěla „připravit“ půdu. Tak snad jí to vyjde a nevyčerpáte se pod dnešním článkem. :)

  superkarma: 0 01.09.2011, 13:29:27
 2. [3] Rikina [*]

  "Chlapy na nákupech" tady vidím už dneska. Sml80 

  1. na komentář reaguje Klára Milošová — #4
  superkarma: 0 01.09.2011, 13:24:13
 3. avatar
  [2] delfi.na [*]

  pondělní téma .. super Sml30Sml57

  superkarma: 0 01.09.2011, 13:16:41
 4. avatar
  [1] bokul [*]

  Velice se těším na 9/9... a na 7/9 taky, budu sama doma... pokud plánněco nezkazí, takže mi bude žena-in jistě dělat společnost!

  superkarma: 0 31.08.2011, 14:59:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme