Moudrým názorem přispěla k dnešnímu tématu naše čtenářka s nickem Janaa1. Sama se ocitla v roli podváděné manželky. Dlouho byla „slepá“, o jeho nevěrách nevěděla. Dnes tvrdí, že to s jejím manželem nemohly mít jednoduché ani jeho milenky. V milostném trojúhelníku obvykle trpí obě ženy.

Hezký den, milé ženy i muži in.

Dnešní téma je pro všechn,y kterých se to týká svým způsobem bolestivé. Když mi bylo -náct, říkávala nám se sestrou mamka, ať nikdy nechodíme se ženatým chlapem, to že dělá nešťastným dvě ženské naráz. Tehdy jsem to moc nechápala,byla jsem mladá a nějak jsem nic neřešila. Chodila jsem spíš s vrstevníky a tak se mi ženatí chlapi zdáli staří. Co tím maminka myslela jsem pochopila, až když jsem se sama vdala. Byla jsem na mateřské na sídlišti v cizím městě, tak jsem moc lidí neznala a pozorovala jsem co se kolem mě děje. A tak jsem byla svědkem i toho, že když soused odešel do práce, na jeho místo se dostavil mladík v džínové bundě. Sousedka měla milence. Byla tedy milenkou- takovou tou co netrpí, ale užívá si. Když se to soused dozvěděl, už si ovšem tolik neužívala a vracela se k rodičům se sklopenou hlavou. Po čase, kdy jsem ve svém novém domově bydlela už déle, se mi kamarádka svěřila, že její muž asi má milenku. Tehdy jsem pochopila, co maminka myslela. Kamarádka byla utrápená a už se nesmála tak jako dřív. Manžel ji ale neopustil, jen často odjížděl. Myslím, že i jeho milenka nebyla moc šťastná, když vlastně jezdil od jedné ke druhé. Nakonec to neustáli, důvěra byla natolik nabouraná, že se rozvedli.

Já sama jsem to prožila v době kdy jsme se rozváděli s exmanželem. Rozváděli jsme se kvůli jeho závislosti na automatec,h a tak jsem se o jeho nevěrách dozvěděla až v době rozvodu a to náhodou. I tak to bolelo a bylo mi dost nepříjemné, že jak jsem zjistila, měl celou dobu, co jsme spolu těch 13 let žili, vždycky nějaký poměr. Já to - divte se - opravdu nevěděla. byla jsem asi naivní,nebo on uměl tak dobře lhát. Jeho milenky ale asi nemohly být spokojené, když jsme měli 4 děti a času doma trávil poměrně dost. Moc jsem to nechápala. Ale dnes už je mi to jedno. Jen mě s odstupem času  trochu mrzí, že jsem byla za troubu co neví...Všeobecně já bych nevěrného chlapa už nechtěla. Bolí to. A ony milenky, které si „nabrnknou“ ženatého chlapa, musejí vědět, že na cizím neštěstí svoje štěstí nikdy nevystavíš. Takže za mě: paralelním vztahům a nevěrám jasné NE! Ono to okřídlené „Slečno, ona mi moje žena vůbec nerozumí“ nebývá velmi často vůbec pravda. To si jen někteří muži dokazují jací jsou samci. A že tím ubližují jak své ženě, tak milence, to jim asi nevadí. Zdravím.

Janaa1

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

ffffDnešní téma nenechá v klidu téměř jedinou ženu. Jsem zvědavá, co mi k tomu napíšete, jaké příspěvky mi od vás přijdou. Posílejte mi je na redakční e-mail redakce@zena-in.cz do 15 hodin. Pokusím se všechny vydat a jednu z vás určitě odměním! Tentokrát se můžete těšit na knihu Záhady astrologie a na úžasný barevný diář pro rok 2014 s názvem Sdílení.

 

Potřebujete inspiraci, abyste věděly, o čem se na dnešní téma rozepsat?

Možná vám pomůže některá z následujících otázek:

  • Myslíte si, že je na tom hůř milenka, nebo podváděná manželka?
  • Co byste udělala, kdybyste přišla na to, že vás manžel podvádí?
  • Jak dlouho byste vydržela čekat, než se muž rozvede?
  • Začala byste si s ženatým mužem, který má děti, nebo byste dala od začátku ruce pryč?
  • Napište cokoliv jiného, co vás k tématu napadne!
Reklama