.

Na cestě v bezpečí

Cestování

Na cestě v bezpečí


Má vaše dítě správnou bezpečnostní autosedačku? Máme pro vás několik tipů na sedačky pro větší děti! Nepodceňujte zdraví svých dětí!

 

Naším tipem na autosedačky jsou autosedačky od známé značky Chicco, kterou jistě znáte.

O tom, že i větší děti potřebují bezpečnou sedačky, jsme vás informovali v předchozích článcích.

 

Tyto větší děti potřebují kolem sebe více prostoru, vyžadují více pozornosti, většinou si při cestě hrají nebo si krátí čas tím, že poslouchají písničky či pohádky. Jsou to ale již malí neposedové, kteří jak rodiče jistě ví, jsou velmi vynalézaví. Je proto důležité, aby autosedačka splňovala správné a bezpečné zafixování dítěte a chránila je. Zároveň mu ale poskytovala přiměřenou volnost.

 

Rádi bychom vám představili autosedačky od značky Chicco, které jsou vhodné pro děti až do 10 let.

 

Naším prvním tipem je:

 

Novinka Juvenile Max New

Chicco autosedačka Max New splňuje normu ECE R44/03 pro skupiny 1/2/3,  a je určena pro děti od 9 do 36 kg. Novou autosedačku Max lze využívat až pro děti do deseti let. Univerzálnost této autosedačky  je dána možností nastavit opěrku hlavy do devíti různých výškových poloh. Autosedačka a dítě se do auta upevňuje pomocí 3bodového bezpečnostního pásu. Díky svorce pro upevnění pásu lze autosedačku velice snadno připevnit a bezpečnostní pásy nastavit v optimálním směru. Potah sedačky lze sejmout a prát. Základna a opěrka zad jsou anatomicky tvarované pro lepší pohodlí a ochranu hlavy a ramen.

Hmotnost autosedačky je  3,0 kg a její rozměr je 42x45x66 cm

Obrázek autosedačky

 

Dalším tipem je

Autosedačka Juvenile Quasar Evolution

Chicco Quasar Evolution je anatomická autosedačka s oddělitelnou opěrkou zad, splňuje normu ECE R44/03 pro skupiny 2/3, je určena pro děti od 15 do 36 kg. Umožňuje dětem používat standardní bezpečnostní pásy v autě. Použití této autosedačky se zády je ideální, protože drží ve správné poloze ramena a hlavu dítěte ve skupině 2, děti od 15 do 25 kg. Pokud dítě povyroste a vstoupí tak do skupiny 3 (od 22 kg), zádní část autosedačky by měla být odejmuta. Má polstrované opěrky rukou, potah lze sejmout a prát.

Hmotnost autosedačky je 3,0 kg a její rozměr je  47x30x69 cm

Obrázek autosedačky

 

Více informací o ostatních sedačkách a o dalších výrobcích pro vaše děti najdete na stránkách značky Chicco. Na těchto stránkách najdete také spousty inspirace a zajímavou soutěž pro maminky!

 

http://www.chiccocz.cz

 

Pokud potřebujete autosedačku pro větší dítě, zúčastněte se naší soutěže, kde můžete Novinku Juvenile Max New vyhrát! Soutěž probíhá zde. 

 

 

   
22.06.2005 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] mara_k [*]

  Tuto autosedačku máme a je super.

  superkarma: 0 22.06.2005, 13:41:04
 2. [6] Rikina [*]

  Renetk: mám dojem, že před 20 lety snad ani žádné dětské sedačky nebyly... musela jsem sedět vzadu s klukama a krotit je, aby nikam nelezli a seděli v klidu, což obvykle vydrželi tak 20 minut. Ovšem taky nebyl takovej provoz, a tolik šílenců v silných vozech, jezdilo se pomaleji a bezpečněji... Určitě je to pro ty děti dnes lepší, být v sedačce, i pro rodiče.

  superkarma: 0 22.06.2005, 12:28:25
 3. [3] Hanule [*]

  Dobré autosedačky se dají koupit i bazarech. Já jsme jednu zrovna přes bazar prodala a výběr tam měli velký. Myslím, že po 2 - 3 letech provozu jsou zachovalé.

  superkarma: 0 22.06.2005, 09:20:13
 4. avatar
  [2] svetluszka [*]

  Nákup větší autosedačky je těd u nás docela aktuální. povyrostlo a do "vajíčka" se vejde už jen tak tak. Proběhla jsem zatím jen pár prodejen, ale taky mám pocit, že jsem už viděla lepší sedačky....

  superkarma: 0 22.06.2005, 05:56:16
 5. avatar
  [1] zn0uz4 [*]

  ma quassar roztahovaci zada a stelovatelnej podhlavnik? jestli ne, tak je to na dve veci... zlaty bebe confort hipsos

  superkarma: 0 22.06.2005, 02:18:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme