Dlouhé, několikahodinové cesty autobusem, autem nebo letadlem mohou významně zvýšit riziko infekcí v intimních partiích. Působení tepla a vlhka může způsobit tzv. vlhkou zapářku. Kůže v intimních partiích je podrážděná, zarudlá a svědí. Hromadění sekretů žlázek v oblasti vnějšího genitálu je ideálním prostředím pro množení patogenních bakterií. Následně tak může dojít ke vzniku infekce. Tomu lze předejít volbou vhodného spodního prádla, důslednou intimní hygienou a použitím vhodného prostředku intimní hygieny, který podpoří rovnováhu poševního prostředí, a tím přirozeně chrání.

Co nesmí chybět v kabelce a v cestovní tašce?

Jste na cestách? Cítíte se nepohodlně? Máte dostat menstruaci? Chystáte se na noci plné vášně se svým partnerem? Intimní kapesníček, který je vždy po ruce, je vaší jistotou.  

Nedílnou součástí výbavy naší kabelky „záchranné“ vlhčené intimní kapesníčky. Tyto kapesníčky mají široké uplatnění, takže je doporučujeme nosit stále při sobě.

Náš tip: Vlhčené kapesníčky Lactacyd Femina. V jejich složení je důležitá kyselina mléčná, tolik potřebná pro intimní pohodlí. Kapesníčky jsou vyrobené na textilní bázi, dostatečně velké a příjemné na dotek. K dispozici jsou ve dvou variantách. Balení do kabelky (10 kusů jednotlivě balených kapesníčků) je ideální pro každou situaci. Kapesníčky se šikovně vejdou kamkoli, i do kapsy.
Na cestách nebo při sportu se vám jistě bude hodit ekonomické balení (20 kusů kapesníčků).

Proč právě kyselina mléčná je pro intimní hygienu důležitá?
Účinnou ochrannou bariéru intimních partií před zánětlivými onemocněními vytváří samo ženské tělo, které prostřednictvím tzv. laktobacilu produkuje kyselinu mléčnou. Ta vytváří přirozené, mírně kyselé prostředí, podporuje zdravou bakteriální flóru, a chrání tak intimní partie před infekcí. Proto Lactacyd Femina obsahuje kyselinu mléčnou.

Něžná péče každý den, nejen na cestách
Je málo přípravků, na které se v rámci své intimní hygieny můžete spolehnout. Kromě vlhčených kapesníčků můžete také vyzkoušet jemnou emulzi ve dvou variantách (s pumpičkou a cenově výhodnější bez pumpičky). Horkou novinkou letošního léta je luxusní krémová pěna s pumpičkou pro pohodlnější aplikaci.
Více informací najdete na ZDE

Jak řešíte intimní hygienu na cestách vy? Jakou prevenci máte vyzkoušenou v případě gynekologických problémů v létě? Jaké máte zkušenosti s intimními kapesníčky? Napište nám o tom!

 

 

Reklama