PRSpolečnost Wrigley představila novinku ve svém českém portfoliu – žvýkací ovocné bonbony Skittles. Bonbony Skittles slaví úspěchy v zahraničí především pro svou šťavnatou chuť a výraznou barevnost. Velké oblibě se těší například v USA, kde se prodávají v nezměněné podobě už přes 40 let. V České republice jsou k dostání od října v běžné obchodní síti za cenu 9,90 Kč.

Ovocné bonbony v barvách duhy vstupují na český trh ve dvou variantách – ovocné Skittles Fruits a kyselejší Skittles Crazy Sours. V každém balení je mix šťavnatých bonbonů v pěti příchutích – u varianty Fruits jsou to citron, pomeranč, černý rybíz, jahoda a limeta, u varianty Crazy Sours jde o mix příchutí ananas, mandarinka, višeň, malina a jablko. Každý bonbon Skittles má měkký žvýkací střed obalený křupavou polevou. Výhodou Skittles bonbonů je, že nikdy nelepí a neroztávají v dlani.

Pestrobarevné žvýkací bonbony pod značkou Skittles vyrábí společnost Wrigley už od roku 1979. Oblíbené jsou zejména v USA, kde vznikly, velké popularitě se těší i ve Velké Británii, kde mají 25letou tradici. Jejich popularitu dokazuje mimo jiné jejich fanouškovská stránka na Facebooku – v současnosti má přes 11 milionů fanoušků, což je třetí největší fanouškovská skupina na Facebooku v USA. Kreativní fanoušci těchto bonbonů zveřejňují svá zábavná videa i na YouTube, na kterém je na téma Skittles k vidění více než 5000 video příspěvků, nejčastěji s motivem duhy, kterou mají tyto ovocné bonbony ve znaku.

Reklama