Bulvár

Na černo? Já ne !


Já jsem jela načerno městskou asi 2x,když jsem si nestihla koupit lístek.

Určitě to na mě bylo poznat.Pořád jsem se rozhlížela,jestli neuvidím revizorky(znám je od pohledu,v našem městě jsou jen 3).Řeknu vám,měla jsem pěkný bobky,byla jsem zpocená až na zadku a byla jsem moc šťastná,když jsem vystoupila.

Byla jsem několikrát svědkem,když revizorka vyhmátla mé známé a řeknu vám,za tu ostudu a ušetřených pár babek by mi to ani nestálo.Ale slyšela jsem o lidech,kteří jezdí denně načerno a když je někdy vyhmátnou,tak i s tou pokutou se jim to rentuje. Asi je taky něco jiného jezdit na černo v Praze,kde se lidi neznají,ale ve městě,kde vás zná hodně lidí,je to horší.

Takže načerno já ne-e.

Zdraví Žulda.

Milá Žulda,

tiež poznám jedného mladého muža, ktorý jazdí na čierno azda celý svoj život. Neviem ako to robí, ale nikdy neplatí pokuty. Asi má svoje odskúšané praktiky, ktoré zaberajú. Ale musí to byť nepríjemný pocit, keď ho "načapá" revízor ! 

Krásny deň :-)

 

   
02.05.2006 - Společnost - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] peguša [*]

  Taky nejezdím načerno, ale jednou se mi stalo, že jsem měla v peněžence koupený nový kupon, ale zapomněla jsem si ho vyplnit a strčit do průkazky. Samo, že mě čapnul. Nenechal si vysvětlit, že kupon si nekupuju proto, abych ho nevyplněný nosila s sebou v peněžence. Prosila jsem ho, ať mi půjčí pero, že si kupon vyplním, ale neustoupil a já s ním musela vystoupit a zaplatit pokutu, jinak mi odmítal vrátit průkazku. Tehdy to byly dvě stovky a byly to moje poslední peníze. Navíc , než mi přijela další trmvaj, přihnala se průtrž mračen a já dorazila domů promočená až na kůži. Na sukni z vlněné látky se mi udělaly mapy, které už nešly vyčistit. Tak se mi pěkně vymstila má zapomnětlivost. Jednou jsem si taky na poslední chvíli před odchodem vyměnila kabelky a pochopitelně jsem v té, co zůstala doma, nechala průkazku. A opět mě vychmátli. Čili, když to shrnu, na mě si revizoři opravdu "smlsli". Ale nezlobím se už na ně, byla to moje chyba.

  superkarma: 0 02.05.2006, 13:56:33
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Ono je to jedno,zda v Praze nebo v jiném městě.I když mě lidé v postatě neznají,ta ostuda je stejná.Neeeeeeeeeeeena černo.

  superkarma: 0 02.05.2006, 12:02:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme