Děkujeme za další příspěvek. Ceníme si ho o to víc, že čtenářka Ifulinkaa dala přednost psaní před pečením perníčků a to už je co říct

Krásný pátek:-)  Už hodinu se přemlouvám, že z těsta, co mám nachystané, půjdu udělat perníky, ale začetla jsem se do potíží s výběrem v obchodech. Nedá mi, přidám se. Taky si postesknu.

 V oblečení to není taková potíž ještě. Často si triko koupím v levných (ne)ťamanských obchodech za rozumnou cenu. Rifle tamtéž, protože je mezi stehny rozedřu tak rychle jako ty značkové a pak přemýšlím, jestli má cenu platit 200, nebo 800, když mi vydrží pár měsíců. Nejsem žádné vyžle, za poslední rok jsem taky hodně přibrala a vybírám velikosti XL. Jo,štve mně to, snažím se s tím něco dělat, ale nedaří se.To neznamená, že budu chodit nahá. Do dražších butiků moc nepáchnu pro oblečení, zato na botách nešetřím.

No nešetřím, pokud zrovna nějaké najdu. Velikost je 36 nebo 37. Lodičky si vyberu těžko, většina se mi vyzouvá, protože pata je ušita rovně a musí do ní noha sednout. Ale když moje velikost není, nenadělám nic a chca nechca si koupím boty s páskem, jenž mi nohu v botě udrží, abych nechodila jako Popelka, ale já bych ty střevíce ztratila už před plesem...

Botasky a jiné boty na zavazování jsou v pohodě, nady není nikdy potíž. Problém je s kozačkami. Mám silná lýtka, malou velikost a když už mi boty v těchto partiích vyhovují, lítá mi noha v nártu:-( Jedny kozačky mám již  6 let. Chtějí obměnit. Již měsíc sháním a nic.

Nechci nic světoborného - podpatek nižší, barvu černou, nepříliš zdobené a takové, do nichž se sníh nedostane hned, sotva na botu spadne první vločka.

Jak to vidím, asi bychom si mohly, dámy, založit vlastní Baťovu konkurenci a každá by si vybrala. Velikost, barvu, ozdůbky a nezdobení...

Přeji dobrý den a třeba úspěšné nákupy.

Ifulinkaa

Také máte problém spíš se sháněním bot, než oblečení? Napište nám, co vás trápí, nebo co vám dělá radost, když vyrazíte na nákup oblečení a bot.

Naši adresu znáte: redakce@zena-in.cz

Reklama