Otázka: Používáte ke smažení palmový olej? Kamča

Odpověď: Kamčo, ke smažení používáme směs slunečnicového a řepkového oleje. Našim zákazníkům chceme nabízet pouze kvalitní produkty a možnost vyváženého stravování, proto v našich smažicích olejích, díky přísným provozním standardům, snižujeme obsah trans-mastných kyselin na méně než 2 procenta.Otázka: Zeptám se znovu. Používáte palmový olej? A nemyslím na smažení, ale v houskách apod. Honza

Odpověď: Honzo, palmový olej se může, pouze v podobě stopových prvků, objevit například v McMuffinu. Náš rakouský dodavatel při výrobě žemle, tedy housek, používá výhradně řepkový olej původem z EU.

Otázka: Rád bych věděl, z čeho se skládá maso, které dáváte například do Big Macu. Díky za odpověď, Martin.

Odpověď: Ahoj, v Big Macu nalezneš dva plátky čistě hovězího masa z přední čtvrti skotu. Ty jsou po grilování pouze osoleny a opepřeny – nic víc.

Otázka: Kdo vám dodává maso do hamburgerů a ostatních produktů? Berete je z Rakouska a pokud ano, tak od jaké společnosti. Děkuji, Jana

Odpověď: Hovězí maso do našich hamburgerů pochází z Polska, Maďarska i jiných zemí EU. Maso do prémiových burgerů však pochází výhradně z České republiky. Finální produkt pro nás zpracovává nový závod společnosti OSI FoodSolutions v Polsku.Otázka: Proč McDonald´s nerozváží jídlo domů? Kedar

Odpověď: I v tomto myslíme především na blaho zákazníka, Kedare. :-) Je to proto, že zatím neumíme ohlídat, aby k němu produkt dorazil absolutně fit (tj. čerstvý a pokud možno teplý) na jakoukoli vzdálenost. Pokud se nám podaří tento rébus vyřešit, budeme o zavedení této služby uvažovat.
 
Otázka: Prosím o složení vašich zmrzlin. Myslím složení toho prášku. Lucka

Odpověď: Milá Lucko, naše zmrzlina se nevyrábí z prášku, ale poctivé směsi mléka, smetany a cukru. Samotné mléko nám dováží slovenská farma Majcichov.
 
Otázka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Máte v plánu podávat i nějaký vegetariánský „burger“ například z tofu. Jiří
 
Odpověď: Dobrý den, Jiří. Test nabídky Veggie burgeru u nás už proběhl, ale bez významnějšího ohlasu ze strany zákazníků, a proto ho momentálně trvale zařadit neplánujeme. Vegetariánům můžeme doporučit třeba hranolky nebo zahradní salát.
 
Otázka: Z čeho je omáčka z Big Macu? Klárka D.
 
Odpověď: Zdravíme, náš hovězí klasik vděčí za svoji chuť omáčce ze směsi rostlinného oleje, hořčice, octa, vaječných žloutků, soli, cukru, drobně nasekaných kyselých okurek a cibule, koření a zahušťovadel.

Další videa jsou ke shlédnutí zde:Více čtěte ZDE či na stránkách McDonald’s.

Reklama