Co vadí čtenářce Peggy89 na Vánocích. Skoro nic, má je hrozně ráda, jediné, co nemusí, je mytí nádobí po štědrovečerním hodování. Máte to podobně, milé čtenářky?

Čtenářka Peggy89 si vzpomíná, že neměla v dětství ráda mytí hor nádbí po štědré večeři...


Vánoce mám a vždy jsem měla ráda. V dětství mi na nich vadila jen jedna věc - mytí nádobí po šťedrovečerní večeři. Jako děti jsme se se sestrou vždy těšily na dárky, ale po večeři následovalo mytí nádobí a až potom se mohlo pod stromeček. Jednou když jsme byly menší a máma šla zkontrolovat jestli už ježíšek donesl dárky a my měly umýt a utřít nádobí tak už nevím kterou z nás napadlo že nádobí schováme rychle rovnou do skříně a umyje se příště. Jak se máma vrátila z obýváku tak se divila jak jsme to tak rychle stihly umýt. Bohužel ji napadlo moc rychle aby se podívala do skříně no a my museli umýt krom nádobí z večeře i to co se o něj pošpinilo. Takže místo aby jsme byly pod stromečkem dřív tak jsme si to jen prodloužily.

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama