I dnes můžete získat další správnou odpověď do denních soutěží. Stačí vyluštit osmisměrku a zjistit správnou odpověď.

Když jsem dnešní soutěž připravovala, tak jsem si řekla, že to sice udělám namáhavé, ale ne zlomyslné. Po změně pohlaví, jakoby na mne padla smířlivější nálada a již nemám takovou chuť popichovat a škodit.

Tak tedy dnes to máte vážně jednodušší. Vyluštěte osmisměrku.

Jako obvykle, buď si jí můžete vytisknout, nebo můžete použít on-line řešení. To se zobrazí po kliku na obrázek osmisměrky v novém okně.

Nápovědu, jak řešit ve stránce najdete pod tlačítkem ESC. Pokud se vám písmenka zdají malá, stačí si zvětšit písmo stisknutím klávesy Ctrl a současným zmáčknutím šipky nahoru.

Přeji příjemné luštění:

mystifikace.jpg

ALENA, ANODA, ATEISTA, BALIT, BLATO CUKROVINKA, DIAMANTY, GAUNER, INDEX, KAKAO, KEBAB, KLENOTEK, KLIKATINA, KLONY, KOLNA, KOLOT, KONTO, KOSTI, KRÁVA, KUŽELNATKA, LVOUN, MATIKA, METRO, MILIUM, MINIMUM, MORES, NASVĚDČOVAT, NEOTESA, NEZAPÍSKATI, NEZNABOH, OBAVY, OBLAK, OBROZENÍ, OKULTISTA, OSOBA, OŠIDIT, OTISK, PARAŠUTISTÉ, PÍKAŘ, POKRMY, PRABABIČKA, PRAMATKA, PŘEPONA, PŘEVODOVKA, ŘEŠITEL, ŘEŠITELÉ, SKELET, STANDARDA, STROJÍRENSTVÍ, STROK, ŠATNA, ŠROUB, ŠTIKY, ŠVABACH, TAINE, TAŠKA, TATRY, TERMY, TLAMA, TOTEM, TRHAN, UTÍTI, VLČÁK, VÝPAL, VÝVRTKA, ŽVATLA,


Tak tedy máte tajenku. Ale otázku neznáte.

Tak tady jí máte.

Jak se tehdy jmenovala známá spisovatelka, která se této mystifikace zúčastnila?

Odpověď na otázku, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 4. 10. 2012 v 8.00 a skončí v pátek 5.10.2012 v 8.00. V pátek dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.


Hádanková soutěž (ve které dostanete každý pracovní  den jinou otázku) probíhá od 24. 9. 2012 do 24. 10. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o vůni Pure O2 od AVONU, pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o dárkovou tašku MAYBELINE.

Reklama