Uzavírat sázky se nevyplácí. Přesvědčila se o tom čtenářka Řinka, která díky jedné „nevinné" sázce prožila noc hrůzy...


Je to dávno, dávno tomu. Dnes nepiji, ale to neznamená, že to tak bylo vždycky.

Chodili jsme asi jako všichni mladí, pobavit se mezi přátele do oblíbené hospůdky. Já jsem tedy alkoholu nikdy nedala velkou ránu, stačily dva, tři velký panáky a měla jsem slušnou opičku. Většinou jsem seděla při kávě a cocacole, zatím co můj manžel popíjel pivo.

Ten večer přišel do restaurace kolega z práce, a protože byl skrblík, tak jsem se vsadila s manželem, že zaplatí panáka. Dala jsem si malé pivko a začala jsem hecovat. Po ani ne dlouhé chvíli mě pozval na panáka a co si dám. Hrdinka „velkého myslivce" vůbec mi nechutnal, ale loupla jsem ho tam.

Objednal druhého a já ho tam zase loupla, až jsem se z toho otřásla. Začala se mi motat hlava a už jsem ho cítila všude. Ještě jsem ale dopila to malé pivo a mermomocí jsem chtěla domů.

Doma začalo velké drama. Toaleta, postel, horem, dolem nevěděla jsem co s tím a za smíchu mého muže jsem usnula na WC, objímajíc mísu.

Probrala jsem se k ránu přikrytá dekou a stále objímajíc mísu. Do práce jsem šla s velkým vypětím všech sil. Naštěstí šéf byl rozumný a poslal mne domů s tím, že řádí chřipky. Později jsem se dozvěděla, že myslivec obsahoval něco, co neměl a že byl stažen z prodeje. Výhru jsem si vybrala ještě týž večer s tím, že už nikdy takovéhle sázky.

Řinka

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou


Pište mi dnes své humorné opilecké historky a vyhrajte speciální balíček pro alkoholika-zvrhlíka!

  • Napiště mi o své největší opičce!
  • Zažila jste nějakou veselou opileckou stóry s kamarádkami? S manželem?
  • A co pooslavový bolehlav?
  • Posílejte své opilecké fotky s trefným komentářem!
  • Vaše opilecké historky čekám na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz
Reklama