lepicolMáte problém se zažíváním? Trápí vás častá zácpa, nevolnosti nebo naopak průjem?  Protože víme, že zdravá střeva jsou základem zdraví máme pro vás zajímavou testovací akci! Můžete získat balíček s doplňkem stravy Lepicol Plus a testovat s námi jeho účinky. Účinek Lepicolu byste měli poznat již po 3 dnech, uvidíte, jak se po něm budete cítit. Balíčky máme připravené pro deset z vás!

Blíží se vánoční svátky, což bude velký zápřah na naše zažívání.  Většinou řešíme problémy se zažíváním až teprve když nastanou. Pojďte nyní udělat výjimku a dopřát našemu zažívání pomoc již s předstihem, aby mohlo vše zvládnout bez obtíží. Pokud se cítíte unavení, potýkáte se s nachlazením, s různými virózami uvidíte, jak očistná kúra vašeho zažívání prospěje vašemu celkovému zdraví.

Co můžete získat? Přípravek Lepicol Plus!

Lepicol Plus obsahuje trávicí enzymy, které jsou potřebné k rozkladu potravy, správné funkci střev a trávení. Věkem, těžkou stravou a nezdravým způsobem života dochází v těle ke snižování těchto enzymů a tím vznikají trávicí a střevní potíže, jež tento produkt přímo řeší. Obsahuje trávicí enzymy: proteáza, betain HCL, papain, bromelain, semena fenyklu, kořen zázvoru a máty peprné. Enzymy pomáhají k lepšímu trávení kořeněných jídel, luštěnin, masa a zeleniny.

lepicol

Lepicol je přírodní produkt, obsahující vlákninu Psyllium, zdraví prospěšné bakterie (probiotika), prebiotika a trávící enzymy, pro náš organismus velmi důležité.  Lepicol čistí, vyživuje a regeneruje střevní sliznici a účinně tak posiluje střevní mikroflóru.

Napište nám do diskuse nebo na e-mail zuzana.sommerova@zena-in.cz, proč zrovna vy byste chtěli vyzkoušet doplňky stravy Lepicol, co pro vás znamenají zdravá střeva, jak pečujete o své zdraví. Z vašich příspěvků vybereme 10 z vás, kdo tento balíček k otestování získá.

Partnerem diskuse je Lepicol z řady Medicol pro zdravá střeva.

O produktech Lepicol najdete více na www.medicol.cz a na www.zdravastreva.cz

Lepicol a výrobky řady Medicol zakoupíte ve Vaší lékárně, prodejnách zdravé výživy nebo v e-shopu www.zdravastreva.cz/page/68316.e-shop . Pro odborné dotazy volejte zdarma na 800 100 665.

lepicol

Reklama