Zdraví

Myslete na krásu vlasů, pokožky a nehtů

 

Dnešní doba klade stále větší nároky na náš vzhled: hladké čelo, žádné vrásky v okolí očí, zkrátka obličej plný vitality a jasu. Takové jsou známky nestárnoucí pleti. Udržet si mladou, krásnou pleť co nejdéle je snem každé ženy. Ale jak to dokázat?

V každé příručce proti stárnutí najdeme stejný návod: spát 10 hodin denně, nestresovat se, sportovat, nekouřit a nepít alkohol, vyhýbat se sluníčku, pít dostatek tekutiny a správně se stravovat. Životospráva, která nám připadá jako samozřejmost, ale ruku na srdce: Jsme schopny takový zdravý životní styl důsledně dodržet? Většina z nás jistě ne. Je to program náročný, a to nejen finančně, ale především časově.

V poslední se o slovo hlásí nutrikosmetika, která nám může k vytouženému dokonalému vzhledu významně pomoci. Co vlastně nutrikosmetika je? Jedná se o potravinový doplněk, který si můžeme představit jako koktejl bioaktivních látek v tabletce, které působením zevnitř na pokožku, vlasy a nehty udrží a podpoří náš mladistvý a vitální vzhled.

Viaderm obsahuje optimální paletu vitaminů, minerálů a výtažků léčivých rostlin. Tato unikátní kombinace bioaktivních látek zajišťuje zdravou a mladistvě vyhlížející pleť, kvalitní vlasy a nehty a svým vyváženým složením se podílí na prevenci vzniku poruch funkce těchto struktur.

Které látky tableta Viadermu obsahuje a jak působí?

Vitamin C – podporuje pevnost a elasticitu pokožky, je důležitý pro novotvorbu kolagenních vláken kůže, kde urychluje biologické procesy, odpovědné za její regeneraci. Má antioxidační účinky a spolu s ostatními antioxidanty (vitamin A, E, selen) zpomaluje stárnutí kůže.

Vitamin E – účinný lapač volných radikálů, které jsou odpovědné za stárnutí kůže. Svým antioxidačním účinkem zpomaluje degenerativní procesy v kůži.

Lykopen – další významný antioxidant, o němž se v poslední době ještě tvrdí, že snižuje riziko vzniku mnoha druhů nádorových onemocnění, mezi něž patří i rakovina kůže.

Biotin (vitamin H) – důležitý biologický kofaktor při průběhu enzymatických reakcí v těle. Podává se při vypadávání vlasů, lámavosti nehtů a jiných kožních poruchách.

Zinek – ovlivňuje aktivitu více než 200 enzymů, má zásadní význam pro správnou strukturu keratinu, základního stavebního kamene vlasů a nehtů. Jeho nedostatek se projevuje onemocněním kůže, lámavými nehty, bílými skvrnami na nehtech a zvýšeným padáním vlasů.

Pupalka dvouletá – poskytuje mastný olej ze semen, který obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin. Ty mají nezastupitelný význam pro ochrannou funkci povrchových struktur pokožky a zajišťují její správnou hydrataci.

Nenasycené mastné kyseliny z rybího tuku napomáhají regeneraci buněk a slouží jako substrát pro přípravu významných kožních mediátorů.

Přeslička rolní – zdroj křemíku, jehož zvýšený přísun se doporučuje pro obnovení vitality vlasů.

Komu je Viaderm určen?

 • Jedincům s problematickou pokožkou, která vykazuje klinické projevy zvýšeného mazotoku, jako je akné nebo seboroická dermatitida. Regulací činnosti mazových žlázek dochází ke zlepšení.
 • Osobám s lámavými, třepivými nehty, se zvýšeným padáním vlasů a s vlasy bez objemu a lesku.
 • Pro pevnou, hladkou, vitální pleť bez vrásek. Ženám, které chtějí chránit svoji pokožku před předčasným stárnutím. První známky stárnutí jsou patrné od 25. roku věku…

Viaderm si teď můžete koupit v krásném vánočním balíčku s luxusním dárkem. Více o Viadermu najdete na www.viaderm.cz

Tyto balíčky můžete také vyhrát v naší krásné předvánoční soutěži!

Soutěž probíhá ZDE

   
13.11.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Meander [*]

  Šmarjá! Už roky na nic jiného nemyslím a furt se to nelepší.

  superkarma: 0 13.11.2007, 14:33:56
 2. avatar
  [18] Ch.Z. Kochanská [*]

  Moje strava je naprosto vzorná, životní styl taktéž (pohyb, odpočinek, sex...) Jen tak pro nic za nic se multipřípravkama necpu. Ale moje nehty i přes zdravou a pestrou stravu byly pořád bída a utrpení. Tak jsem si potravní doplněk na přírodní bázi koupila a pomohl. Tečka.

  superkarma: 0 13.11.2007, 13:05:30
 3. [17] gentiana [*]

  Kelly: Já teda momentállně žeru vitamíny, jednak proto, že jsem je tu vyhrála v soutěži, jednak jsem nastydlá:D Obecně však zastávám teorii, že když teď investuju o pětikorunu víc do kusu slušného masa místo do kila kabanosu, tak za dvacet let nebudu připlácet na léky proti cholesterolu nebo řešit, že mám z tloušťky vyžižlané klouby. Nemluvě o tom, že si na pořádném jídle pochutnám víc, než na tom točeňáku....

  superkarma: 0 13.11.2007, 12:59:48
 4. avatar
  [16] Kelly [*]

  gentiana: to jsou typy, kteří ví, že "něco" dělají špatně, ale nechce se jim to měnit a tak sami sebe omlouvají a žijí ve falešné představě, že je ty pilule vytrhnou ... takových jsou tuny

  superkarma: 0 13.11.2007, 12:01:51
 5. avatar
  [15] Kelly [*]

  wich: jsou to jinak príma lidi, ale v tomhle ohledu mi připadají hooodně nevyspělí ...

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:57:51
 6. [14] gentiana [*]

  Kelly: Asi tak. Mám takovou příbuznou. Hulí jako fabrika, cpe se věcima typu chleba s točeňákem, na vzduch jde leda omylem. Takže neujde sto metrů bez odpočinku, barvu má světle šedou až tmavě zelenou. A řeší to jak? Za stálého nadávání, jak ona si nemůže nic dovolit a jak jsou věci drahý, si jde koupit pikslu nějakých multiživotabudičů.

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:55:07
 7. avatar
  [13] Amálie [*]

  wich: Nevylučují se jen ty rozpustné ve vodě?


  Ťapina: No jo, dyť tě nenutim je jíst .


  lilithheta: jj, taky si myslim. MUDra mi i v těhotenství "zakázala" Maternu a spol, prej je to jen humbuk a mam si radši koupit něco na sebe . A jednou jsem se předávkovala z Cem-M, 30 tablet. Kontrolní krevní testy potvrdily, že mám všeho dost ze stravy. A když MUDr poznamenal něco o idiotech, co dělaj kšefty výrobcům nestravitelných vitamínů, definitivně mě přešlo cokoli kupovat.

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:49:19
 8. avatar
  [12] lilithheta [*]

  Amálie: Hlavně si myslím, že je lepší nejdříve lepší zjistit, čím je špatný stav způsoben, než do sebe slepě cpát nějaké vitaminy. Problém je třeba úplně v něčem jiném a jedinec do sebe cpe rok vitaminy, kterých má jeho tělo vlastně dost samo o sobě.

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:36:06
 9. avatar
  [11] Ťapina [*]

  Amálie: Koupit síťku pomerančů, jít na vzduch a trénovat s nima hod do dálky. To by tak jedině ještě šlo

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:31:30
 10. avatar
  [10] wich [*]

  Kelly: Tak takové magory bych snad nechtěla ani poznat. Potraviny jim přijdou drahé, ale předražené DOPLŇKY stravy už ne

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:04:36
 11. avatar
  [9] wich [*]

  Amálie: Taky si myslím. Bez ohledu na to, že tělo si z vitamínů vezme jen to, co potřebuje a zbytek bez užitku vyloučí

  superkarma: 0 13.11.2007, 11:00:31
 12. avatar
  [8] Kelly [*]

  Amálie: to všechno je otázkou svobody podnikání a trhu. Záleží pouze na lidech, pro co se rozhodnou. Já s Tebou absolutně souhlasím. Ale pro někoho je to pohodlnější vzít si pilule, než se starat o jídelníček.
  Znám rodinu, která na lécích a různých tabletkách vydá ročně desetitisíce, ale když se mrkneš na jejich stravu, tak z porce pro 5 člennou rodinu by se z toho nenajed ani můj syn. Tak málo a tak hubená.
  Potraviny jim přijdou drahé, ale bez mrknutí oka vycálují spoustu peněz za tyhle náhražky. Ráno to u nich vypadá jako v nemocnici. Každý má na stole v misce několik bobulí. Kdyby takových nebylo, mohly by to ty firmy zabalit.
  Mi to hlava nebere, ale je to jejich věc ...

  superkarma: 0 13.11.2007, 10:53:41
 13. avatar
  [7] Amálie [*]

  Strava, která je vyvážená a obsahuje, co má, je mnohem lepší, než nějaká tableta . Navíc je pro tělo mnohonásobně stravitelnější a lepší. Humbuk firem, kšeftujících s vitamíny, by měl už někdo uklidnit. Bohužel, jak říká moje MUDra, funguje psychologie: lidi mají dobrý pocit, když si připlatí za doplňky: vitamíny, actimel a podobný nesmysly. Místo, aby si koupili síťku pomerančů a šli na vzduch .

  superkarma: 0 13.11.2007, 10:15:27
 14. avatar
  [6] Kelly [*]

  Asi už blbnu. Já četla: "Myslete na krásu vlasů, poNožky a ..."

  superkarma: 0 13.11.2007, 09:47:42
 15. avatar
  [5] wich [*]

  Zatím spoléhám na vyváženou stravu, spánek a Spektrum

  superkarma: 0 13.11.2007, 09:32:26
 16. avatar
  [3] Ch.Z. Kochanská [*]

  "Nutrikosmetiku" užívám, ale ne Viaderm. Uznávám, že to nejsou vyhozené peníze.

  superkarma: 0 13.11.2007, 08:18:10
 17. [2] Jasmína [*]

  Ten balíček vypadá krásně

  superkarma: 0 13.11.2007, 07:59:37
 18. [1] Rára [*]

  Používám už dlouho, funguje

  superkarma: 0 13.11.2007, 07:33:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme