Dnešní doba klade stále větší nároky na náš vzhled: hladké čelo, žádné vrásky v okolí očí, zkrátka obličej plný vitality a jasu. Takové jsou známky nestárnoucí pleti. Udržet si mladou, krásnou pleť co nejdéle je snem každé ženy. Ale jak to dokázat?

V každé příručce proti stárnutí najdeme stejný návod: spát 10 hodin denně, nestresovat se, sportovat, nekouřit a nepít alkohol, vyhýbat se sluníčku, pít dostatek tekutiny a správně se stravovat. Životospráva, která nám připadá jako samozřejmost, ale ruku na srdce: Jsme schopny takový zdravý životní styl důsledně dodržet? Většina z nás jistě ne. Je to program náročný, a to nejen finančně, ale především časově.

V poslední se o slovo hlásí nutrikosmetika, která nám může k vytouženému dokonalému vzhledu významně pomoci. Co vlastně nutrikosmetika je? Jedná se o potravinový doplněk, který si můžeme představit jako koktejl bioaktivních látek v tabletce, které působením zevnitř na pokožku, vlasy a nehty udrží a podpoří náš mladistvý a vitální vzhled.

Viaderm obsahuje optimální paletu vitaminů, minerálů a výtažků léčivých rostlin. Tato unikátní kombinace bioaktivních látek zajišťuje zdravou a mladistvě vyhlížející pleť, kvalitní vlasy a nehty a svým vyváženým složením se podílí na prevenci vzniku poruch funkce těchto struktur.

Které látky tableta Viadermu obsahuje a jak působí?

Vitamin C – podporuje pevnost a elasticitu pokožky, je důležitý pro novotvorbu kolagenních vláken kůže, kde urychluje biologické procesy, odpovědné za její regeneraci. Má antioxidační účinky a spolu s ostatními antioxidanty (vitamin A, E, selen) zpomaluje stárnutí kůže.

Vitamin E – účinný lapač volných radikálů, které jsou odpovědné za stárnutí kůže. Svým antioxidačním účinkem zpomaluje degenerativní procesy v kůži.

Lykopen – další významný antioxidant, o němž se v poslední době ještě tvrdí, že snižuje riziko vzniku mnoha druhů nádorových onemocnění, mezi něž patří i rakovina kůže.

Biotin (vitamin H) – důležitý biologický kofaktor při průběhu enzymatických reakcí v těle. Podává se při vypadávání vlasů, lámavosti nehtů a jiných kožních poruchách.

Zinek – ovlivňuje aktivitu více než 200 enzymů, má zásadní význam pro správnou strukturu keratinu, základního stavebního kamene vlasů a nehtů. Jeho nedostatek se projevuje onemocněním kůže, lámavými nehty, bílými skvrnami na nehtech a zvýšeným padáním vlasů.

Pupalka dvouletá – poskytuje mastný olej ze semen, který obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin. Ty mají nezastupitelný význam pro ochrannou funkci povrchových struktur pokožky a zajišťují její správnou hydrataci.

Nenasycené mastné kyseliny z rybího tuku napomáhají regeneraci buněk a slouží jako substrát pro přípravu významných kožních mediátorů.

Přeslička rolní – zdroj křemíku, jehož zvýšený přísun se doporučuje pro obnovení vitality vlasů.

Komu je Viaderm určen?

  • Jedincům s problematickou pokožkou, která vykazuje klinické projevy zvýšeného mazotoku, jako je akné nebo seboroická dermatitida. Regulací činnosti mazových žlázek dochází ke zlepšení.
  • Osobám s lámavými, třepivými nehty, se zvýšeným padáním vlasů a s vlasy bez objemu a lesku.
  • Pro pevnou, hladkou, vitální pleť bez vrásek. Ženám, které chtějí chránit svoji pokožku před předčasným stárnutím. První známky stárnutí jsou patrné od 25. roku věku…

Viaderm si teď můžete koupit v krásném vánočním balíčku s luxusním dárkem. Více o Viadermu najdete na www.viaderm.cz

Tyto balíčky můžete také vyhrát v naší krásné předvánoční soutěži!

Soutěž probíhá ZDE

Reklama