Zajímavou křivdu prožívala v mládí čtenářka Avima. Musela se starat o nejmladší sestru a všichni ji považovali za její maminku - jí to ale bylo hodně nepříjemné...

Zasílání novinek k dnešnímu tématu již skončilo, milé čtenářky. Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, kterou z vás, přispěvatelek, jsem dnes odměnil slíbeným dárkem. Teď si ale přečtěte příspěvek čtenářky Avimy...


Zdravím redakci i čtenářky Ženy-in.
Jsem nejstarší ze tří dcer, když mě bylo 12, mladší sestře 8, připravovali nás rodiče na příchod sourozence. Jak já jsem ho nechtěla, cítila jsem se ukřivděná. Byla jsem nucena nosit oblečení i boty po starších sestřenkách, které měly menší nohy než já, toužila jsem třeba po botách na brusle nebo lyže, tím že budou naši mít dalšího potomka byly mé touhy ohroženy.
To jsem ale netušila, že se budu muset o sestru starat na úkor mého volného času, nemohla jsem nikam chodit s kamarádkami, jedině bych musela s kočárem. Když byly sestře asi 3 roky, jely jsme vlakem, ona hrozně zlobila, pán v kupé jí řekl, poslouchej maminku /já byla vyspělá, vypadala jsem starší/, další křivda. Časem se to srovnalo, sestra mě měla moc ráda, jezdívala k nám na prázdniny. V poslední době se nestýkáme, ona nemá děti, má staršího manžela, který ji chce jen pro sebe, s druhou sestrou jsme konstatovaly, že ji od nás odstřihl. Nevím, komu jsem ukřivdila já, určitě se někdo najde, život je takový, nedá se prožít bez problémů, musíme se naučit odpouštět.

Avima

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. října 2011: Sourozenecké křivdy

Zasílání příspěvků již skončilo. Po šestnácté hodině se dozvíte, kdo získal dárek: konvici na čaj či kávu Fizzy od Tescomy.

fizzy

Reklama