Milý Radime a milé ženy -in,
 
je to už pár let, co jsem také pobývala na vysokoškolské koleji... Přesně jak jsi napsal, tam to bylo hned.
 
Ale o víkendech se hodně lidí rozjíždělo domů a jen málokdo zůstal. Nejednou jsem zůstala i já. A tak se mi přihodilo toto:
 
Myslela jsem si, že jsem na patře zůstala naprosto sama, protože byl naprostý klid. Nejspíš jsem se připravovala na nějakou zkoušku, to už si přesně nevzpomínám. Najednou se do toho ticha ozval šílený nářek, který místy připomínal až volání o pomoc. Vyběhla jsem z pokoje, abych dotyčné pomohla, ale asi po pěti minutách jsem pochopila, že opravdu pomoc nepotřebuje :o).
 
Už z veselejších výkřiků a sténání jsem pochopila, že kdybych do toho pokoje vpadla, asi by se na mě opravdu divně dívali. I když...možná by si toho ani nevšimli :o).
 
Když v neděli přijela moje spolubydlící, všechno jsem jí vyprávěla. Začala se smát a sdělila mi, že nejsem první, koho tato dvojice takto vyděsila.
 
Tak to je něco málo ode mě. Není to až tak lechtivé, ale třeba se tu někdo z vás pozná, nebo zažil něco podobného.
Někdy příště se možná odvážu víc. Pěknou dobrou noc.
 
                                                      janyna76


Milá Janino, rozhodně díky, ale kdybys mi napsala o tom, jak sis to užila tenkrát v těch sprchách, když na chodbě stálo pět čekajících lidí… To by bylo teprve něco.:) Má to půvab, ten sex na koleji, že mám pravdu?:) I když všeho do času...

Pořád hlídám adresu: redakce@zena-in.cz! :))

Reklama