Po tom všem, co mám za sebou, jsem myslela, že svého může dobře znám. Bohužel.

Jsme spolu 20let. Máme dvě děti. 18let a 15let. Prošli jsme spolu dobře i zlé. Před 6ti lety mi diagnostikovali rakovinu prsu. Vše jsem přežila jen za pomoci mé rodiny. Manžel vydržel všechno mě trápení a že ho bylo dost a moc si ho za to vážím.

Ale... Chodím zas do práce. Mám částečný invalidní důchod a nad rakovinou jsem vyhrála. Doma se vše zdálo dobré, ale není. Dělám práci, kde musím být 11 hodin a doma to skřípe, protože vše musím zastat já. Jak práci tak domácnost. Vyřídit průsery různého druhu a jiné radosti, které by mohli řešit i synové a manžel.

Před vánoci jsem dělala dvě práce najednou cca 3 měsíce. Částečně i kvůli tomu, že v práci je mi lépe než doma, když vidím ten nezájem. Tak se přihodilo, co bych nejméně čekala, že si manžel začal hledat inzeráty na seznámení a začal si psát se slečnami.

Dobře budiž. Prý se nudil. Ale jelikož začal chodit pryč, vracel se ráno a hodiny trávil u pc, jsem už nevydržela a po 6 letech mu vlezla do
mejliku a co jsem se nedočetla. Rozebírá naše intimní problémy s ženami a píše sáhodlouhé romány jak je mu doma těžko. Líčí jak je skvělý, úžasný. Má rád koně a jak by byl obětavý přítel.

Za celých 20 let jsem neslyšela tolik lichotek, které věnuje cizím ženám. Takhle láskyplné dopisy jsem nečekala. Netušila jsem, kolik citu v něm může být.

Takže teď řeším, co dál. Jsem hysterka? Myslím, že ne. Jsem jen unavená z toho, jak ten život letí a já mám doma někoho o kom jsem si myslela, že ho znám.

Motto: Neříkej o nikom, že ho dobře znáš.

Vaše věrná čtenářka Danuna


Děkujeme za krásný i když velmi smutný příspěvek...

Já zkušenosti s takhle dlouhým vztahem zatím nemám, zato si moc dobře pamatuju na rozvod mých rodičů :(...

Tak Vám moc a moc držím palce, ať se Vám povede tuhle krizi zdárně překonat a ať Váš tak dlouhý a zdá se že i hluboký vztah neztroskotá.

Blížil se už teké někdy Váš vztah ke ztroskotání? Jak moc do vztahu investujete? Počítáte hned z počátku s tím, že přijde nějaká krize? Máte zkušenost spíš se zvládáním krizí, nebo jste spíš taková Bridgitte Jonesová?

Pošlete nám své příběhy na redakce@zena-in.cz!

Reklama