Ve šperkovnici se nachází stimulů dobré nálady hodně, zvlášť vybrané drahé kousky nosím na sobě,“svěřuje se v příspěvku k tématu dne „zvedače nálady“ čtenářka Elioza a dodává: „Také můj „myší kožíšek“ hraje prim.“ Podívejte se na fotky!

Téma dne „zvedače nálady" pomaličku končí, máme tu jeden z posledních čtenářských příspěvků. Zaslala ho Elioza a myslím, že se u něj skutečně pobavíte...

Myší kožíšek, zlatíčko a koza koza... kozačky

Nejvíc mi zvedne náladu reakce lidí. Ať už kladná nebo záporná. U té záporné je to sice na hraně s mou „nasraností", ale v podstatě se usmívám i nad lidskou blbostí. Také mě nejvíc dokáže pobavit inteligentní a situační humor, pokud je scéna, jak ze života, tak z filmu dobře podaná či zahraná, je to super zážitek a super stimul. Takové ty nadsázky a černý humor mě vůbec neberou.

Kromě mého mistrovství v improvizaci, jsem také mistr provokace. To si neumíte představit, jak dokážu provokovat. A reakce mého provokovaného objektu je také bezva zvedač sebevědomí. Jenže zveřejnění některých provokačních metod není vhodné pro běžné čtení před 22 hodinou.

Ve šperkovnici se nachází stimulů dobré nálady hodně, zvlášť vybrané drahé kousky nosím na sobě. Vlastně bych mohla poslat foto s jedním „zlatíčkem", coby dárkem pod stromeček z roku 2008. Sice jsem nasadila výraz, který říká: „Víte, co mi můžete??" a gesto je hodně podobné tomu výrazu. Ale při bližším ohledání, zjistíte, že prst je prsteníček a ne ten hodně diskutovaný prostředníček. K letošním narozeninám mi přibylo zlatíčko i na ten prostředníček, ale to jsem už nefotila, každý by to nemusel pochopit:-)

elioza

V šatníku mám věcí na rozdávání a jak už jsem četla v jednom článku, tak i já mám v šatníku dvě a více velikosti oblečení, proto převážnou část nenosím. Hodně oblíbená je např. modrá riflová sukně dlouhá až ke kotníkům, ale s rozparkem až... až nahoru, ale vepředu a perfektně obepíná postavu. K tomu svetřík a antracitový kabátek, který mám snad už dvacet let. Ale pořád vypadá jako nový, navíc nadčasový střih nevychází z módy. Nééé, že by mě módní trendy nějak svazovaly, vůbec ne.

Také můj „myší kožíšek" hraje prim. V podstatě je to šedý kabát dlouhý skoro až na zem, s kožešinovými lemy na rukávech a kožešinovou kapucí. Cítím se v něm naprosto skvěle a dokonale. Pod ním nosím vše. Od elegantního oblečení, přes sportovní modely i na domácí oblečení občas dochází.

Z botníku mi zvednou nejen náladu, ale i výšku mé oblíbené kozačky.

elioza

A když je mi smutno nebo se dostaví jarní či podzimní „depka", rozptýlí mě svěží chytlavá hudba s vtipným textem, videjko s dobrou komedií, něžná náruč mého miláčka nebo některý z vtipných výroků mých dětí.

Tak zvedejme nejen náladu a sebevědomí, ale i zadek ze židle a rozptylme se třeba tancem v obýváku....

Vaše,
Elioza

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama