Čtenářka Hanula obdivuje ze všech herců nejvíce ty psí. Dokonce kvůli tomu chtěla pracovat jako celník. Díky Hanulo za Váš příspěvek. Ještě jste zapomněla na Gora, bílého psa a Šaryka z Čtyři z tanku a pes…

Mým oblíbeným filmovým hrdinou byl pes - Lassie. Už ani nevím, kolikrát jsem film Lassie se vrací viděla.
Když šel film v kině, chodila jsem odpoledne za 3 kačky každý den. Sama - protože ostatní děti už se mnou nechtěly chodit - na co, už jsme to viděly. Já se ale nemohla nabažit. Snad to bylo tím, že jsem vždy toužila mít psa doma, ale nešlo to - dnes už to chápu, tenkrát ne.

Další film Král Šumavy - nezajímal mě ani tak ten obsah, jako pohraničářský pes a já jsem se chtěla stát celnicí na čáře - dlouho mi to vydrželo.
A tuto rasu mám nejraději dodnes.

Nedávno jsem viděla film Hačikó - příběh psa - brečela jsem snad celý den a noc, tak silný dojem na mě ten příběh japonského pesana udělal.

V mém životě jsou oblíbení filmoví hrdinové - jsou to psi.

Hanula
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama