přiznává se čtenářka s nickem turkmichaela. Líbí se jí hladce oholen, s krátkým strništěm i umělým knírem. Její přítel má také strniště, které se jí líbí. Je sexy.

Ráda bych se podělila se svým názorem. Mě osobně se líbí spíše muži s jemným strništěm, ale záleží také na vzhledu muže, protože každému sluší něco jiného.

Když byl můj přítel mladší chodil vždycky dokonale oholen, protože se holil každý den. Postupem času, ale trošku zlenivěl a těd se holí co 3-4 dny a tak má trošku strniště, což se mi na něm, ale zdá sexy. Jsem ráda, že si knír ani plnovous nepěstuje, protože si myslím, že by se to k němu vůbec nehodilo. A jestli se někdy pro něco takového rozhodne, hned mu to rozmluvím- nebudu přece chodit se ,,starým,, kníráčem.

I přes to, že mám přítele, nestydím říct, že je mým velkým a dlouhodobým idolem, po kterém tajně toužím herec Vojtěch Dyk. Ten je někdy hladce oholen, někdy vypadá, jakoby si nekupoval žiletky, jindy překvapí umělým knírem. Tak i tak se mi na něm líbí úplně všechno :)

dyk

Turkmichaela

Milá turkmichaelo, jestlipak o vašem idolu ví i váš přítel? Nežárlí?

Co vy a vousáči, milé ženy-in?

  • Líbí se vám s píš vousáči, nebo holbrádci?
  • Jak je na tom s vousy váš partner? Holí se denně, nebo si pěstuje nějaký vous?
  • Ovlivňujete jeho vzhled? Nechá si od vás poradit?
  • Přemluvila jste ho, aby se oholil, nebo naopak nechal zarůst? Co mu slušelo víc?
  • Jak se díváte na plnovousy? Líbí se vám, nebo spíš odpuzují? Znáte nějakou výjimku, muže s plnovousem, který se vám líbí?
  • Co je vám na mužských vousech příjemné a co vám vadí?

Napište nám na dnešní téma. Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama