Vztahy

Myjete se před sexem?

shower

Jsou lepší erotické hrátky dvou čerstvě vymydlených a navoněných těl, nebo je víc sexy zvířecí spontánnost bez mýdla a parfému?

Počítáte-li sebe i svého partnera k „normálním“ konzervativním lidem, nejspíš je pro vás hygiena těsně před sexem důležitá. Nejde přece jen o estetický zážitek, ale i o některé pohlavně přenosné infekce, na které stačí voda a mýdlo – například zánět močových cest. Vyvoněné tělo, podpaží a klín však má i svá negativa. V ten moment jste sterilní a nejsou z vás cítit žádné feromony, které u protějšku způsobují vášnivou reakci. Takže mýt se před sexem, nebo ne? Dost intimní téma, na které se každého zeptat nemůžete. Já jsem se zeptala svých kamarádek. Nejdříve se kroutily, ale nakonec vylezly s pravdou ven.

Co vyprávěly kamarádky

První se slova ujímá Marcela. Je rozvedená a tři roky žije s přítelem Liborem.

„Před sexem doma se oba myjeme, i když mám pocit, že Libor to dělá hlavně kvůli mně. Já se asi trochu za své osobní pachy stydím a chci, aby byly co nejmenší, pro Libora jsou naopak vzrušující. Aspoň to tvrdí on. Jestliže se milujeme vícekrát za sebou, výslovně nechce, abych se po jednotlivých číslech myla, prý je pro něj vagina potřísněná semenem strašně sexy. V přírodě jsme se sice milovali jen párkrát a samozřejmě bez mytí. Orální sex v tom ale zahrnutý nebyl, ten bych já v takovém případě nepřipustila. Vím ale, že jemu by nevadil. Myslíte si, že je živočišné prase?“

shower

Jako druhá dává své zkušenosti k dobru Silva. Je patnáct let vdaná, svému muži nikdy nebyla nevěrná.

„Před „velkým“ sexem se doma pořádně umyju a použiju manželův oblíbený parfém, o kterém tvrdí, že ho vzrušuje. Ale jestliže je milování spontánní, třeba u sporáku při vaření oběda, asi bych tu atmosféru odbíháním do koupelny úplně zkazila. To přece musíte využít té okamžité vášně a náruživosti, a ne se jít před tím šmudlat do vany. Než se vrátíte, bude po chuti. Takový sex taky většinou trvá jen chvilku, takže stačí nadzvednout sukni…

Další v pořadí je Renata. Je čerstvě rozvedená a zatím sama.

„Odmalička mně hrozně vadily různé oplzlé vtipy o ženských, které smrdí, všechno se na nich lepí… atd. Bylo to nechutné, i když záliba pubertálních spolužáků nám je vyprávět byla neutuchající. Vzpomínám si, jak jsem se v osmnácti poprvé zamilovala a s vyvoleným jela týden na chatu. Strašně jsem se za své pachy styděla a dokonce jsem se styděla i před ním mýt. Tajně jsem si proto odnesla hrnec s vodou, žínkou a mýdlem na půdu a chodila se tam umývat tak, aby si toho nevšiml. Teď se tomu musím smát, ale byla jsem ze sebe strašně zakomplexovaná.“

Libuška vyprávěla opravdovou perlu. Je podruhé vdaná, než našla toho pravého, vystřídala několik známostí. A jeden amant se opravdu povedl.

shower„To nebyla žádná opravdová známost, viděli jsme se jen dvakrát a k žádnému sexu ani nedošlo. Byl to bývalý manekýn. Nádherný vysoký čtyřicátník, po kterém se ohlížely slečny od patnácti výš. A on si vybral mě! Byla jsem jako u vytržení. Nadšení ale trvalo jen jedno rande. Pozval mě sice na večeři do pěkného podniku, ale tady mi celou dobu vyprávěl o své bývalé přítelkyni. Ale ještě že tak. Jinak bych se nedozvěděla, že je úchylný přes hygienu. Denně musel mít čistě povlečené postele do bílého damašku, po každém utření se musel měnit ručník, příprava na sex obsahovala vaginální výplachy lehkou desinfekcí, což probíhalo i několikrát během soulože! Dokonalá žena, jakou hledal, nesměla mít kvůli čistotě na těle ani v klíně jediný chloupek. Z milého manekýna se mi udělalo zle hned během prvních pár hodin. Ale je mi jasné, že ani já bych jeho sítem neprošla. Podruhé jsem ho viděla jen proto, že mi v jeho autě spadly hodinky a on mi je přivezl. Pak mi ještě psal i volal, ale představa neustále povlíkající pokojské s vaginálními výplachy mě opravdu nelákala.“

A co přidala Martina? Je vdaná 10 let a celkem spokojená. 

„Před sexem se myjeme oba, ale já mám zakázány voňavky. Můj muž říká, že miluje moji přirozenou vůni a parfémy mu celý sex zkazí. Je to legrační, ale někdy mě očichává jako pes. Ne v intimních partiích, ale vlasy, krk, paže… Prý se mojí vůně nemůže nabažit ani po deseti letech soužití. Mně jeho tělo taky voní, ale jen když je vysprchovaný. Když je upocený po celém dni venku, intimní kontakty mi moc příjemné nejsou.“

Dva extrémy intimní hygieny

SKATOFOBIE – hysterický strach ze špíny a ze znečištění svých genitálií

SKATOFILIE – obliba sexu ve špíně a výkalech

Voňavé kuriozity

1. Tradují se historky o vévodovi aragonském, který si prádlem vysněné dámy potíral obličej, a tím ji miloval čím dál zoufaleji.

2. Arabové tělesné vůni připisují daleko větší důležitost než my, protože věří, že je z ní možné vyčíst i charakterové a osobní vlastnosti. Při setkání s Arabem se vám proto může klidně stát, že bude intenzivně nasávat váš dech, což je něco, čemuž se většina z nás striktně vyhýbá. Arab si tím však odhaduje vaše vlastnosti. Ani arabské nevěsty to nemají jednoduché. Dohazovač při domlouvané svatbě často žádá rodiče, zda by si mohl nevěstu očichat. Jestliže „nevoní pěkně“, může ji odmítnout, neboť dívka bude mít nesnášenlivou a nespokojenou povahu.

Jak muži snášejí parfémy
Výzkumy ukázaly, že používají-li ženy velké množství parfému, mohou v mužích vyvolat určitý stupeň agresivity. Dokonce v kombinaci se společenským oblečením vyvolávají pocit odstupu a chladnosti. Naopak kombinace s neformálním oblečením vyvolává velice pozitivní naladění. Nevěříte? Tak si zkuste navonět tepláky a uvidíte.

Nos a orgasmus

showerNos je nejchoulostivější smyslový orgán a i nepatrný čichový vjem zůstává dlouho v paměti. To, co v ženě vyvolává orgasmus, prý není délka penisu, ale především milencovo pižmo. Naznačují to alespoň odborníci z berlínské nemocnice Charité, kteří podrobně mapovali pohlavní život 575 obyvatelek německé metropole ve věku od 17 do 71 let. Muži, kteří používají nesprávné parfémy, případně jsou cítit tabákem, pivem, potem a zejména tělesnou nečistotou, nedokážou partnerku uspokojit. Z dřívějších výzkumů přitom vyplývá, že nejerotičtější představy u slabšího pohlaví vyvolává vůně vanilky. Dalšími faktory, které spolurozhodují o kvalitě orgasmu, jsou psychické uvolnění a tělesná hygiena.

Jak sbalit muže
Zkuste to vůní vaginy. Ne však vlastní, ale speciálním parfémem prodávaným pod názvem Vulva Original. Tuto unikátní vůni přinesla na trh jedna německá firma a k dostání je zatím jen v sex shopech. Žena ji může aplikovat kamkoli, nejlépe však na místa, kde proudí krev. Její výpary podle výrobce zaručí, že se každý muž zblázní.

 

Jak je to u vás? Myjete se striktně před každým sexem, nebo dáváte přednost spontánnosti? Stydíte se za svou přirozenou vůni? Vadí vám ne úplně vymydlený partner?

   
30.07.2009 - Ona s ním - autor: Simona Škodáková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [40] Bela3 [*]

  Určitě volím hygienu, ale i občasné "rychlovky" jsou krásné. Sml22

  superkarma: 0 13.08.2009, 10:19:20
 2. [39] kaculka.n. [*]

  Sml57Sml57Sml57Sml32Sml32Sml32Sml80Sml80Sml80Sml24

  superkarma: 0 03.08.2009, 18:11:35
 3. avatar
  [38] Světýlko [*]

  German — #26 ....a taky toho zneužít! "Miláčku, nejvíc mě vzrušíš, když myješ nádobí nebo vytíráš...Tak šup, je plný dřez."

  superkarma: 0 02.08.2009, 23:59:16
 4. avatar
  [37] mysak [*]

  evelyn — #36 Lepší loudil v kuchyni, než přjít večer do postele, zalézt pod peřinu a pak se jako o něco snažit. Teda ne jako, doopravdy.

  superkarma: 0 30.07.2009, 20:42:26
 5. avatar
  [36] evelyn [*]

  lenoška — #30 nevim, jestli mi to ma byt lito, ale vareni neni ma oblibena cinnost, tak u nej nemam buhvijakou naladu a jeste u nej na me nekdo sahat a loudit, tak pouziju neco z bohateho vybaveni kuchyne a loudilovi ublizimSml41

  1. na komentář reaguje mysak — #37
  superkarma: 0 30.07.2009, 16:21:54
 6. [35] Josephine [*]

  Bébina — #32 Sml52 Sml30 Sml52 Až zas pojedu po D1, tak si na tebe vzpomenu Sml52. Vtipný nápad.

  superkarma: 0 30.07.2009, 13:34:41
 7. [34] ellienka [*]

  většinou se myjeme, někdy - jen spodek Sml62

  superkarma: 0 30.07.2009, 13:29:26
 8. avatar
  [33] lenoška [*]

  Krišpína — #31 bejvávalo Sml52

  ted už je na pračce sušička Sml32

  superkarma: 0 30.07.2009, 12:42:54
 9. [32] Bébina [*]

  Krišpína — #31 A koukam ze vlastni zkusenost. Taky si pamatuju na doby, kdy kdyz zacala zdimat, cela rodina priskocila jedinym petimetrovym skokem a pracku drzela ve snaze zabranit ji, aby ta v otackach nevybourala umakartove jadro a nevypochodovala z koupelny. I specialni kovove vanicky pod kolecka pracky se prodavaly a pritel v baracku ma na podlaze z dlazdicek jakesi zarazky udelane. Jojo, nyni s novou prackou, ktera se i pri nejvyssich otackach ani nehne si o skotaceni na pracce muzu nechat jenom zdat. Ale onehda, kdyz jsme s pritelem opet zakouseli romatiku dalnice D1 nas napadlo, ze kdybychom za jizdy soulozili, drncani na dalnici by vykonalo sve a nas vlastni pohyb by byl zbytecny. A priste uz si ty venusiny kulicky fakt poridim, abych si trasu Praha-Brno-Praha v jednom dni alespon uzila.

  1. na komentář reaguje Josephine — #35
  superkarma: 0 30.07.2009, 12:38:41
 10. avatar
  [31] Krišpína [*]

  lenoška — #30 že by Tatramatka, min. 20 let stará a program ždímání?Sml57

  1. na komentář reaguje Bébina — #32
  2. na komentář reaguje lenoška — #33
  superkarma: 0 30.07.2009, 12:28:16

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] lenoška [*]

  evelyn — #11 nejlepší rychlovky jsou právě u sporáku nebo v koupelně na pračce či u umyvadla Sml52

  1. na komentář reaguje Krišpína — #31
  2. na komentář reaguje evelyn — #36
  superkarma: 0 30.07.2009, 12:08:25
 2. [29] Jasmína [*]

  kareta — #28 Hmmm, jako bych to viděla!!!! Sml29Sml29Sml29Sml46

  superkarma: 0 30.07.2009, 12:06:35
 3. avatar
  [28] kareta [*]

  Muž mne vzruší, když svlečen do poloviny těla, majíc chlupatý hrudník a mocné paže, vykonává nějakou těžkou práci, teče z něho pot a heká námahouSml29

  1. na komentář reaguje Jasmína — #29
  superkarma: 0 30.07.2009, 12:01:38
 4. avatar
  [27] wich [*]

  kareta — #15 Vytírám podlahu zásadně hadrem a zásadně, když jsem sama doma Sml57

  superkarma: 0 30.07.2009, 11:55:15
 5. [26] German [*]

  Bébina — #24 Kurňa - a řekl to vůbec někdo těm chlapům, jak jim to při domácích pracech sluší? Vždyť bychom to mohly chápat jako jistou formu předehry....

  1. na komentář reaguje Světýlko — #38
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:50:56
 6. [25] Josephine [*]

  kareta — #23 Kareto, to zní jak nadávka :-) Že bych byla...

  Já spíš narážela na to, co psala redakce...

  superkarma: 0 30.07.2009, 11:48:46
 7. [24] Bébina [*]

  German — #16 To jsou, me nejvic vzrusuje chlap s rukama ve drezu nebo kostetem v ruce, zatimco ja laskovne sedim na gauci a pokukuju, jak mu svaly jen hrajiSml57

  1. na komentář reaguje German — #26
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:45:20
 8. avatar
  [23] kareta [*]

  Rikina — #21 pozdě mi došlo, že by to manžel mohl pochopit ÚPLNĚ JINAKSml54

  Josephine — #22 vulva originál jsi jen a jen ty sama samička, každá originálSml16

  1. na komentář reaguje Josephine — #25
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:41:25
 9. [22] Josephine [*]

  kareta — #15 Sml30 Sml52 Sml52 A propos, jak voní ten parfém "Vulva originááál" :-) Jako nějaké tělesné pyžmo? Vůbec si to nedovedu představit, že bych něco takového na sebe patlala. No při hrátkách všude po bytě bych byla opatrná. Vybité zuby totiž nejsou žádná sranda. Sml24

  1. na komentář reaguje kareta — #23
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:38:27
 10. [21] Rikina [*]

  kareta — #19 mno, teď už jen aby přítomný pán včas pochopil, že smyslné ohýbání se děje kvůli němu Sml57 

  1. na komentář reaguje kareta — #23
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:36:36
 11. [20] German [*]

  kareta — #17 Na to jsem taky myslela! Budu mít nejhezčí zahrádku v široširém okolí...Sml16

  superkarma: 0 30.07.2009, 11:33:23
 12. avatar
  [19] kareta [*]

  Rikina — #18 zkušená žena si vždy poradíSml32 Napadá mne i sbírání nedbale pohozených svršků z podlahy, v případě nouze i mých..."vida, podprsenka, kde se tu vzala?" atd...

  1. na komentář reaguje Rikina — #21
  superkarma: 2 30.07.2009, 11:29:00
 13. [18] Rikina [*]

  kareta — #17 Nemajíc záhonky, mohla bych třeba máchat prádlo ve vaně... příležitost ke smyslnému ohýbání se najde vždy Sml57 

  1. na komentář reaguje kareta — #19
  superkarma: 1 30.07.2009, 11:26:41
 14. avatar
  [17] kareta [*]

  German — #16 Sml32 A co teprve plení záhonkůSml24

  1. na komentář reaguje Rikina — #18
  2. na komentář reaguje German — #20
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:24:23
 15. [16] German [*]

  kareta — #15 No vida, máš pravdu! Ono, když se chce, vždycky se něco najde....Kdo by to byl řekl, že jsou vlastně domácí práce tak nabity erotikou!

  1. na komentář reaguje kareta — #17
  2. na komentář reaguje Bébina — #24
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:19:29
 16. avatar
  [15] kareta [*]

  German — #14 začni vytírat podlahu hadrem a zahoď mopSml80

  1. na komentář reaguje German — #16
  2. na komentář reaguje Josephine — #22
  3. na komentář reaguje wich — #27
  superkarma: 1 30.07.2009, 11:12:19
 17. [14] German [*]

  evelyn — #11 A já blázen jsem si pořídila troubu ve výšce očí....K čemu se teď budu smyslně ohýbat, navoněna parfémem Vulva Original???Sml15

  1. na komentář reaguje kareta — #15
  superkarma: 0 30.07.2009, 11:06:33
 18. [13] FAXÍK [*]

  oba se myjeme před sexem, je to snad normální, že chceme vonět a užít si sex

  superkarma: 0 30.07.2009, 11:06:00
 19. avatar
  [12] wich [*]

  Může mi někdo vysvětlit, co znamená slovo "spontální"? Sml14 Aneb konzervujeme s cizími termity Sml52

  superkarma: 0 30.07.2009, 10:40:10
 20. avatar
  [11] evelyn [*]

  Suzanne — #7 no jo, ale to pak nemusite byt v te kuchyni,  ja to pochopila jako rychlovku prave u vareni, ze se treba shyba do trouby kouknout na maso...Sml30

  1. na komentář reaguje German — #14
  2. na komentář reaguje lenoška — #30
  superkarma: 0 30.07.2009, 10:27:33
 21. avatar
  [10] kareta [*]

  spontálnost

  nestydím se za svoůj pach

  nevadí mi úplně nevymydlený partner

  při erotice mi voňavky vadí

  superkarma: 0 30.07.2009, 10:23:22
 22. [9] Jasmína [*]

  No já se tedy raději myju, spontální sex ano, ale není to moc o orálech Sml30. A taky mám ráda, když se myje před sexem on. Sml67

  superkarma: 0 30.07.2009, 10:10:03
 23. avatar
  [8] wich [*]

  Před sexem si běžně provádíme výplachy a drhnutí intimních partií rejžákem namočeným v jaru a místo soulože preventivně vystříkáme Savem Sml52Sml52Sml28

  Všeho s mírou. Kdo má naučeny základní hygienické návyky jako mytí, omývání intimních partií po použití wc, je čistý voňavý celý den.

  superkarma: 0 30.07.2009, 09:44:45
 24. avatar
  [7] Suzanne [*]

  evelyn — #5 Já jako u sporáku v kuchyni klidně..., ale nesmím u toho vařit, protože bych měla problém se soustředěnímSml30

  1. na komentář reaguje evelyn — #11
  superkarma: 0 30.07.2009, 09:04:19
 25. avatar
  [6] Suzanne [*]

  Eva_Fl — #1 Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 30.07.2009, 09:02:55
 26. avatar
  [5] evelyn [*]

  Sml2u sporaku v kuchni spontanne? Tak na to me teda neuzije, mozna jsem suchar, ale kdyz varim, tak varim, kdyz sexuju, tak sexuju, nemicham toSml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #7
  superkarma: 0 30.07.2009, 08:57:55
 27. avatar
  [4] Avilo [*]

  Heh, myju se před i po-když je ta možnost. Partner by měl být vymydlený, ale víme, jak to bývá. Jsme prostě-ve většině případů-čistotnější:D

  superkarma: 0 30.07.2009, 08:42:21
 28. avatar
  [3] rusalka2008 [*]

  German — #2  přesně... Sml30  to je lepší pravidelná hygiena a pak i nárazový sex je bez zábran Sml57

  superkarma: 0 30.07.2009, 08:30:58
 29. [2] German [*]

  Vulva Original a každý muž se zblázní? Nebo taky každý pes na ulici....

  1. na komentář reaguje rusalka2008 — #3
  superkarma: 1 30.07.2009, 08:12:04
 30. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Libo, nebyl by kontakt na Pana Vyplachy Pochvy? Denne bilej damasek, to je moje krevni skupina!

  1. na komentář reaguje Suzanne — #6
  superkarma: 0 30.07.2009, 01:32:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme