Chcete mít při používání mýdla stále pocit hebké pokožky? Ráda byste zamezila pocitu vysušených rukou? Pak můžeme doporučit mýdlo Lesel, které je vyrobeno čistě z olivového oleje.

Francouzské maminky chtějí to nejlepší
 
Olivový olej je od antických dob používán k tělesné očistě, k ošetřování pokožky i k léčení kožních neduhů. Napomáhá k obnově ochranné vrstvy pokožky, která je jinak mytím odstraňována. Na rozdíl od jiných tuků nebo olejů používaných k výrobě mýdel je olivový olej vzácnou a ceněnou surovinou.
 
Po staletí se v Řecku a v celém Středomoří vyráběla mýdla saponifikací olivového oleje. Dnes je toto legendární mýdlo ceněno jako jedinečný prostředek k mytí těla i obličeje. Ve Francii, která je pravlastí olivových mýdel, používají olivová mýdla zvlášť pečlivé maminky k praní oblečení svých batolat (obdoba jádrových mýdel).

Mýdlo šetrné k pokožce

Podstatou mýdla Lesel je saponifikace čistého olivového oleje a dlouhodobý proces zrání. Do mýdla nejsou přidávány žádné parfémy ani barviva. Mýdlo Lesel je doporučováno pro osoby s citlivou pokožkou nebo s kožními alergiemi a také pro děti. 
 
Mýdlo LESEL se vyrábí tradičním ručním způsobem na řeckém ostrově Lesbos, proslaveném produkcí vysoce kvalitních oliv. Obsahuje 75 procent mastných kyselin pocházejících pouze z olivového oleje a je v přírodě zcela biologicky odbouratelné.

100% olivové mýdlo LESEL je díky svému složení, způsobu výroby a dermatologickým vlastnostem právem považováno za luxusní výrobek v kategorii mýdel.

Mýdlo Lesel je k dostání pouze v lékárnách od distributorů PHOENIX, PHARMOS a GEHE.

Více informací najdete na www.inti.cz

Reklama