Domácnost

Myčky Whirlpool s aktivním sušením PowerDry usnadní život nejen o Velikonocích

Oblaka páry, horké talíře a kapky vody na nádobí? S těmito nepříjemnostmi je odteď konec! Společnost Whirlpool nabízí zákazníkům generaci myček se systémem aktivního sušení PowerDry, který se díky 3D proudění vzduchu postará o to, aby bylo nádobí ihned po otevření myčky dokonale suché a lesklé. Kromě vestavných typů těchto myček si je zájemci mohou pořídit i ve volně stojícím provedení, a ozvláštnit tak svoji domácnost designově zajímavým a užitečným pomocníkem.

Moderní myčka bezesporu usnadní fungování v kuchyni − obzvlášť po velkolepé přípravě slavnostních velikonočních pokrmů pro celou rodinu. Nádobí nejen dokonale umyje, ale postará se i o jeho osušení, a tyto neoblíbené činnosti tak hravě zvládne za vás. Stačí si vybrat tu správnou a neopomenout především užitečné funkce, které nabízí. Řada myček nádobí značky Whirlpool disponuje unikátní technologií aktivní sušení PowerDry. Tento systém využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jenž po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč. V mycím prostoru tak nezůstává pára a na nádobí nevzhledné kapky.

 Whirlpool Neschází ani technologie 6. smysl PowerCleanTM, díky níž dokáže myčka přizpůsobit množství vody, teplotu
i čas mytí míře znečištění nádobí. Najednou je možné umýt až 13 sad nádobí. Efektivní a praktická je u myček i třetí příborová zásuvka či polohovatelný vrchní koš, který dovoluje vytvořit tolik místa, kolik momentálně potřebujete i pro velké kusy nádobí, typické pro velikonoční přípravu − pečicí plechy, pánve či hrnce. Ty je možné umístit v dolním koši vertikálně, tedy dnem proti zadní stěně myčky, kde se nacházejí speciální vysokotlaké trysky. Tyto trysky bez problémů odstraní i silné nečistoty, aniž by bylo třeba nádobí ručně předmývat. Díky horizontálnímu umístění hrnců či pánví se navíc do dolního koše vejde více nádobí, např. až dalších 10 talířů, takže hravě zvládnete i opravdu velkou hostinu.

Vestavná myčka Whirlpool WP 209 IX

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WP 209 IX s technologií aktivní sušení PowerDry a programem „Wash&Dry” perfektně umyje a vysuší nádobí za pouhou hodinu. Patří do energetické třídy A+++, a může se tak Whirlpool pochlubit o 20 % nižší spotřebou energie oproti průměrné spotřebě u myček Whirlpool třídy A. Disponuje inteligentní technologií 6. smysl PowerCleanTM, která zajišťuje dokonale čisté nádobí zbavené i zaschlých zbytků jídel díky speciálním tryskám umístěným vertikálně v zadní části spodního koše, které dokážou mýt i hrnce umístěné na výšku, čímž vzniká ve spodním koši více prostoru na další nádobí. Myčka umyje najednou 13 sad nádobí a nabízí užitečnou třetí příborovou zásuvku nad horním košem, kterou lze jednoduše odejmout a zvětšit tím prostor v horním koši, což je praktické například pro mytí vysokých skleniček. Využít lze také možnost nastavení horního koše a zvětšení místa v horní nebo spodní části myčky. Pomocí Multizone si zase můžete nastavit mytí pouze v horním nebo dolním koši. Jakýkoliv únik vody z myčky je předem znemožněn funkcemi AquaStop a AquaSafe.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool WP 209 IX činí 27 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX, WH

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX (v nerezovém provedení), ADP 9070 WH (v bílém provedení), která spadá Whirlpool do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena technologií aktivní sušení PowerDry. Díky němu se při otevírání myčky nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na nádobí, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od kapek vody na příborech a sklenicích. Nové modely nabízí speciální hodinový program „Wash&Dry”, který umyje a usuší nádobí za pouhých 60 minut. Myčka též disponuje technologií 6. smysl PowerCleanTM. Nově koncipované vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví, a to bez zvýšené spotřeby vody. Funkce Sklo se naopak postará o to, aby i křehké sklo bylo umyto šetrně a bez poškození.  Spotřebič se díky široké škále funkcí a variabilním možnostem mytí dokáže přizpůsobit každému typu nádobí. Neocenitelné jsou v dnešní uspěchané době funkce Odložený start a Noční mytí, které se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem. Samozřejmostí je také samočisticí filtr či nastavitelný horní koš.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 IX v nerezovém provedení činí 18 990 Kč včetně DPH bez PHE a myčky ADP 9070 WH v bílém provedení činí 17 990 Kč včetně DPH bez PHE.

Podrobnější informace o myčkách a dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

   
18.03.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Paolo [*]

  By mě zajímalo, proč teď dávají to ovládání myčky dovnitř.. rodiče to mají a nikdy nevím, jestli už ta myčka domyla, nebo jestli ještě odpočívá během mytí Sml80

  superkarma: 0 19.03.2015, 14:38:30
 2. avatar
  [4] aviaki [*]

  Minulý týden se dcera stěhovala z našeho původního bytu (já teď už bydlím taky jinde) a bavily jsme se o myčce. Prý ji v tom bytě nechali, ale tato myčka Philco už má 20 let a ani jednou nebyla rozbitá a pořád funguje dobře. Ale i jinak na jakoukoli myčku nedám dopustit.

  superkarma: 0 18.03.2015, 16:45:34
 3. avatar
  [3] vladka321 [*]

  Já používám nyní také ruční mytí Sml15 Myčka se mi rozbila, oprava dle odborníka je prý nesmyslem a tak šetřím na novou.

  superkarma: 0 18.03.2015, 09:27:47
 4. avatar
  [2] delfi.na [*]

  ZdenaZ — #1 já střední generace a taky jsem za myčku já Sml16

  superkarma: 0 18.03.2015, 09:20:52
 5. [1] ZdenaZ [*]

  jsem ta starší generace,takže používám ruční myčku a snažím se mýt co nejlépeSml30Sml30

  1. na komentář reaguje delfi.na — #2
  superkarma: 0 18.03.2015, 07:59:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme